Haber Detayı
28 Temmuz 2020 - Salı 21:29
 
Elmadağ'ın Yenidoğan Mahallesi Yenileniyor
Yenidoğan Mahallesinde yer alan, eski belediye binası olarak kullanılan ve atıl durumda bulunan, Köy Konağı, Elmadağ Belediyesi tarafından kültürel değerlere sahip çıkılarak koruma altına alınıp, restorasyon çalışmalarına başlandı.
Ankara Haberi
Elmadağ'ın Yenidoğan Mahallesi Yenileniyor

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın’ın, söz verdiği hizmetleri, programlar dahilin de, söz verdiği nitelikte ve zamanda yerine getirmesi hem devletin ilgili kurumlarından hem de vatandaşlardan takdir alıyor.

“Memleketimizin 1 kuruşunu bile israf etmeyiz de ettirmeyiz de.”

Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Yıllardır kullanılmayan eski belediye hizmet binasını, yapmış olduğumuz projemiz doğrultusunda İlçemizin geleneklerini yansıtan Müze, Tandır, Lokal ve ilçemizin eksikliklerinden biri olan misafirhane kullanımları ile restore edilmekte olup, Peyzaj projeleri ve Çocuk Parkı alanlarıyla desteklenerek daha ferah, hem mimari hem de kullanım olarak geleneksel değerleri yansıtan bir köy konağı oluşturulmasını amaçlamaktayız.” dedi.

Başkan Aşkın: “Doğru yerde doğru zamanda yatırımlar yaparak memleketimizin 1 kuruşunun bile israf edilmemesi için çalıştık. İşlerimizi hassasiyetle takip edip tüm yatırımlarımızın birebir takipçisi olduk. “dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Elmadağ'ın, Yenidoğan, Mahallesi, Yenileniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı