Haber Detayı
27 Ağustos 2016 - Cumartesi 00:26
 
Elmadağ Belediyesi'nden Okullara Boya Yardımı
Elmadağ Belediyesi okullara her yıl sürdürdüğü eğitime destek kampanyasını bu yılda devam ettiriyor.
Ankara Haberi
Elmadağ Belediyesi'nden Okullara Boya Yardımı

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in talimatı üzerine Fen İşleri Müdürlüğü tarafından İlçe de bulunan Tüm okulların ihtiyaç analizleri yapılarak program dahilinde aciliyetli olan boya talepleri Elmadağ Belediyesi tarafından karşılandı.

Eğitime yüzde 100 destek projesi kapsamında İlçe genelinde 26 okula toplamda 4.770 kg boya yardımı yapılarak, çevre düzenleme ihtiyaçlarını karşıladıklarını söyleyen Başkan Gazi Şahin” Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızı kaliteli eğitim görmeleri için yeni eğitim sezonuna başlamadan gerekli ihtiyaçlarını karşıladık. Eğitime her yönde destek sağlamak keyif verici bir durumdur. Okul Müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin sadece başarıya ve eğitim seviyesinin yükseltilmesine odaklanmaları için bunları düşünmemeleri gerekiyor. Önemli olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek” dedi.

Başkan Gazi Şahin; öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim alması için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadıklarını belirterek, okulların ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceklerini ifade etti.

Kurtuluş İlkokulu ile Karacahasan İlkokulunun boya,tadilat ve tamirat işlerinin yapımına başlanıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Elmadağ, Belediyesi, okullara, her, yıl, sürdürdüğü, eğitime, destek, kampanyası
Yorumlar
Haber Yazılımı