Haber Detayı
07 Mart 2014 - Cuma 00:59
 
Elvankent'e Yeni Yaşam Merkezi Yapılacak
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, ilçenin 3. yüzme havuzunu Elvankent bölgesine yapacaklarını açıkladı
Etimesgut Haberi
Elvankent'e Yeni Yaşam Merkezi Yapılacak

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 30 Mart seçimlerinin ardından başlayacak yeni hizmet döneminde, Elvankent bölgesine hitap edecek büyük bir aile yaşam ve eğitim merkezi kuracaklarını açıkladı. Demirel, Eryaman’da hizmete açılan Göktürk Aile Yaşam ve Eğitim Merkezi’ne benzer bir aile yaşam merkezini Elvankent bölgesine kazandıracaklarını ifade ederek, “İlçemizin cazibesini artırarak değerine değer katacak bir çok yeni yatırım yapacağız. “7’den 70’e herkese hitap edecek yeni bir yaşam ve eğitim merkezini Elvankent bölgemize yapmayı planladık” dedi.

 

HERKES İÇİN DONATILAR YER ALACAK

Yüzme, bowling, squash, spor ve güzellik merkezi gibi birçok aktivite alanı bulunacak merkez, eğlence, spor ve eğitimi aynı çatı altında buluşturacak. Tesisle birlikte Etimesgut üçüncü yüzme havuzuna kavuşacak. Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, yalnız Etimesgutlular’ın değil bütün Ankaralılar’ın tercih edeceği havuzlar arasında yer alacak. Tesise gelenler bowling, bilardo, duvar topu, masa tenisi oynayabilecekler, teknolojik jimnastik aletleriyle donatılan modern spor merkezinde form tutabilecekler.

 

GÜZELLİK MERKEZİ

Tesiste hanımlar için modern bir güzellik merkezi de yer alacak, kuaförlük ve cilt bakımı hizmetleri verilecek. Her türlü istek ve ihtiyacın düşünüldüğü tesiste ayrıca hamam ve sauna yer alacak. Modern ve geleneksel çizgileri bir arada bulunduracak hamamlar, günün yorgunluğunu gidermek isteyenlere kapılarını açacak.

 

EĞİTİM ALANLARI

Tesiste ayrıca, Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi(etiSEM) birimi de bulunacak. Birçok hobi ve meslek kursu açılacak, her yaştan insanın yararlanacağı bir eğitim yuvası olacak.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, Belediye, Başkanı, Enver, Demirel, ilçenin, 3, yüzme, havuzunu, Elvan
Yorumlar
Haber Yazılımı