Haber Detayı
30 Nisan 2013 - Salı 20:27
 
Emine Erdoğan Hamamönü'nü Gezdi
Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Altındağ Belediyesi tarafından restore edilen Ankara'nın turizm mekanı Hamamönü'nü gezdi.
Güncel Haberi
Emine Erdoğan Hamamönü'nü Gezdi

Erdoğan, beraberindeki heyetle birlikte semtteki restorasyonu yapılansokak ve konakları yakından gördü.

Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve eşi Saadet Tiryaki'nin ev sahipliği yaptığı ziyarette Erdoğan'a, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel ve eşi, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit ile kadın milletvekilleri eşlik etti. Veysel Tiryaki, restorasyon çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verdi.

Mehmet Akif Ersoy Parkı, Taceddin Dergahı, Sanat Sokağı ve Sarıkadı Camii güzergahını takip ederek gezisini sürdüren Erdoğan, ilgisini çeken yerlerde durarak bilgi aldı. Sanat Sokağı'nda sanatçıların atölyelerini de ziyaret eden ve çalışmaları yakından gören Erdoğan, ilgiden mutlu oldu.
Kafe, restoran ve hediyelik eşya satan dükkanları ziyaret eden ve fotoğraf çektiren Erdoğan, gittiği her yerde sevgiyle karşılandı. Çocuklarla da ilgilenen, fotoğraf çektiren Erdoğan, onlara hediye vermeyi de ihmal etmedi.

Erdoğan, El Ürünleri ve Gıda Pazarı'ndaki tezgahlardan alışveriş yaptı. Kamil Paşa Konağı'nda çay molası veren heyet, burada günün yorgunluğunu attı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Başbakan, Recep, Tayip, Erdoğanın, eşi, Emine, Erdoğan, Altındağ, Belediyesi, ta
Yorumlar
Haber Yazılımı