Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 01:00
 
Enver Demirel'den AK Parti Teşkilatına Ziyaret
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, AK Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek, parti yönetimine 31 Mart Yerel Seçimleri'nde yaptıkları özverili çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.
Etimesgut Haberi
Enver Demirel'den AK Parti Teşkilatına Ziyaret

Başkan Demirel, seçimlerde her iki seçmenden birinin destek ve teveccühünü aldıklarını vurgulayarak, "Seçimlerde AK Parti ve MHP teşkilatlarımız cumhur ittifakının ruhuna uygun güzel bir çalışma sergilediler. Seçimlerde hemşehrilerimiz de bizim tekrar başkanlığa devam etmemiz yönünde bir irade koydular. Seçimleri geride bıraktık. Mazbatamızı aldık. AK Partili arkadaşlarımız bizleri ziyaret ederek tebrik ettiler. Biz de AK Parti İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek, teşkilata teşekkür etmek istedik. İnşallah cumhur ittifakımız ülkemize ve milletimize başarılı şekilde hizmet etmeye devam edecektir" dedi.

AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Halil Hotaman, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Demirel'e başarılar diledi. Ziyarette, MHP Etimesgut İlçe Başkanı Hacı Ünal ve yönetimi de hazır bulundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Enver, Demirel'den, AK, Parti, Teşkilatına, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı