Haber Detayı
27 Nisan 2017 - Perşembe 00:46
 
Enver Demirel, Kaymakam ve İdarecileri Ağırladı
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut Kaymakamı Fuat Gürel ve kamu kurum yöneticilerini Aşağı Yurtçu Mahalle Konağı'nda ağırladı.
Etimesgut Haberi
Enver Demirel, Kaymakam ve İdarecileri Ağırladı

Kaymakam Fuat Gürel ve beraberindeki ilçenin emniyet, nüfus, tarım, eğitim, spor müdürleri ile Etimesgut İlçe Jandarma Komutanlığı yetkililerinin mahalle ziyaretleri Aşağı Yurtçu Mahallesi ile devam etti.

SORUNLAR KONUŞULDU

Kendisi de Aşağı Yurtçu Mahallesi'nde doğup büyüyen Başkan Demirel ve mahalle sakinleri, ilçe protokolüyle birlikte sohbet ederek mahallelerin sorunlarını görüştüler. Başkan Demirel, kendisinin de Aşağı Yurtçu Köyü'nde doğup büyüdüğünü belirterek, mahallenin 2014 yılındaki büyükşehir yasasıyla birlikte Yenimahalle Belediyesi'nden ayrılarak Etimesgut Belediyesi'ne bağlandığını hatırlattı.

CAMİ İNŞAATINI İNCELEDİLER

Kaymakam Fuat Gürel, mahalle ziyaretleri kapsamında Aşağı Yurtçu Mahallesi'ni ziyaret ettiklerini ifade ederek, misafirperverliğinden dolayı Başkan Demirel ve mahalle sakinlerine teşekkür etti. Aşağı Yurtçu Mahallesi Muhtarı Mustafa Demirel, mahallenin nüfus yapısı ve eksikleri hakkında bilgi verdi. Başkan Demirel ve Kaymakam Gürel daha sonra hayırsever vatandaşların destekleri ile yapımı devam eden camii inşaatında incelemelerde bulundular.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Enver, Demirel,, Kaymakam, ve, İdarecileri, Ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı