Haber Detayı
25 Mayıs 2018 - Cuma 01:50
 
Erkan Volkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Sizleri Bekliyor
15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra eğitim-öğretim hayatına merhaba diyen Erkan Volkan Yİğit Anadolu İmam Hatip Lisesi, gençlerimize sağlam bir geleceği hedef gösteren bir vizyon ve büyük Türkiye hayallerini gerçekleştirecek bir misyon ile yola çıktı.
Ankara Haberi
Erkan Volkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Sizleri Bekliyor

Okul Müdürü Zeki Gencan, Erkan Volkan Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Fen ve Sosyal Bilimler PROJE OKULU olduğunu vurgulayarak şu bilgileri verdi:
 

Fen ve sosyal bilimler ile Temel İslam bilimleri eğitimi veren ve Proje okulu olan, merkezi sınavla öğrenci alan, 18 derslikli 430 öğrenci kapasiteli okulumuz, donanımlı 24 kişilik sınıfları, Fen, Coğrafya ve bilişim laboratuarları, modern kütüphanesi, 500 kişi kapasiteli mutfak ve hijyen yemekhanesi, kantini, Satranç odası, 480 kişi kapasiteli konferans salonu, kapalı spor salonu, halı sahası, toplantı salonları, okuma salonları, cep sinema salonu ve mescitleriyle bir okuldan beklenen imkanları fazlasıyla sağlamaktadır.

Bakanlık tarafından seçilerek atanan donanımlı idarecilerimiz ile alanlarında uzman öğretmenlerimiz, öğrenci ve veliyi merkeze alan nitelikli rehberlik servisimiz, üreten, üretmeyi seven maneviyatı yüksek öğrencilerimizle umutlu yarınlara emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Üniversitelerle yaptığı protokoller gereği öğretim görevlileri ile her hafta bir seminer etkinliği düzenleyerek, her bir dersten TÜBİTAK Projesi yaparak proje temelli eğitim imkanı sağlayan, tatillerde yaz ve kış kampları yaparak öğrencilerimizi çok yönlü geliştiren bir okuluz.

Hafta sonu Yetiştirme kursları, Sosyal, sportif ve kültürel faaliyetleri, il içi ve il dışı gezileri, yarışmaları, bir bilenle bilge nesil ve okuyan yediler okuma grupları ile mili ve manevi değerlerine bağlı islamı yaşamın merkezine almış, insana saygılı, yaratılanı yaratandan ötürü seven, çalışkan, asımın nesli bir gençlik yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. AYDINLIK YARINLARI BİRLİKTE İNŞA ETMEYE VARMISINIZ? O HALDE İLK TERCİH ERKAN-VOLKAN YİĞİT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ GELECEĞİN GÜVENCESİ…

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Erkan, Volkan, Anadolu, İmam, Hatip, Lisesi, Sizleri, Bekliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı