Haber Detayı
30 Haziran 2019 - Pazar 12:57
 
Erol Erdem CHP Etimesgut İlçe Başkanlığına Aday Oldu
CHP Etimesgut İlçe Örgütü, 7 Temmuz’da yapacağı Olağanüstü İlçe Kongresine hazırlanırken İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayanların sayısı artıyor.
Etimesgut Haberi
Erol Erdem CHP Etimesgut İlçe Başkanlığına Aday Oldu

2009 yerel seçimlerinde Etimesgut Belediye Başkanlığına aday adayı olan Emekli Asker Erol Erdem, 7 Temmuz’da yapılacak olan Olağanüstü İlçe Kongresi’nde İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. İlçe binasında düzenlenen bir programla İlçe Başkan Adayı olduğunu belirten Erol Erdem “Etimesgut’a çalışmaya geliyorum” dedi.

İlçe Binasında bulunan toplantı salonunda bir açıklama yapan Erol Erdem, neden aday olduğunu şu sözlerle ifade etti:

“31 Mart yerel seçimlerinde Millet İttifakı adına faaliyet gösteren Etimesgut Seçim Koordinasyon Merkezi’nde görevli olarak çalıştım ve ne yazık ki kazanılması mümkün olan bir seçimin nasıl kaybedildiğini ve bu sürecin nasıl işlediğini hep beraber yaşadık, tanıklık ettik. Bu seçim süreci için sağlıklı bir değerlendirme hala yapılmadı.

Sevgili partililer, seçimi kaybetmemizdeki nedenleri ortadan kaldırmak amacıyla CHP Etimesgut İlçe Başkanlığına aday olmamdaki en büyük sebeptir. Seçilmem halinde herkesi kucaklayacağım, herkese eşit mesafede olacağım, kimseye biat etmeyeceğim. Her konuda şeffaf olacağım, birleştirici bir dil kullanacağım.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Erol, Erdem, CHP, Etimesgut, İlçe, Başkanlığına, Aday, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı