Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 00:08
 
ESİAD'ın Yeni Başkanı ve Yeni Yönetim Kurulu Belirlendi
Etimesgut Sanayici ve İşadamları Derneği'nin geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan Olağan Genel Kurulu'nda Nurettin Doğanay ESİAD Başkanlığı'na seçildi.
Etimesgut Haberi
ESİAD'ın Yeni Başkanı ve Yeni Yönetim Kurulu Belirlendi

ESİAD'in İdari Binasında gerçekleştirilen Genel Kurula, kurucu dernek başkanı Köksal Ünal'da katıldı. Ünal, siyasi bir kimliği bulunduğu için Dernek Başkanlığını bıraktığını belirtirken yeni seçilen yönetim kuruluna da başarılar diledi. Ünal, konuşmasında 2017 yılında kurulan ESİAD'ın bugüne kadar bir çok faaliyet gerçekleştirdiğini belirtirken yapılan tüzük değişikliği nedeniyle sadece Etimesgut değil, diğer ilçelerden de üye kabul etmeye başlayacaklarını söyledi. Yapılan konuşmalar ve faaliyet raporlarının okunmasının ardından Dernek Başkanlığı seçimlerine tek aday olarak gidildi. Daha önce dernek yönetiminde başkan yardımcılığı görevini yürüten Nurettin Doğanay, ESİAD'ın yeni başkanı olarak seçildi.

ESİAD'IN YENİ YÖNETİM KURULU
Nurettin Doğanay (Başkan), Hakan Akçam, Mehmet Ali Taşkın, Himmet Furat, Ali Adanur, Birol Musa Şenol, Kürşat Duymuş, Mustafa Oğuz Kurt, İsmail Kartal, Egemen Otan, Ahmet Mercan, Aydın Ünsal, Ahmet Yıkarbaba, Köksal Ünal, İlyas Orhan

DENETİM KURULU
Osman Sefa Sezgek, Mahmut Çakan, Murat Er

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: ESİAD'ın, Yeni, Başkanı, ve, Yeni, Yönetim, Kurulu, Belirlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı