Haber Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 01:27
 
Etimesgut'a Modern Yollar ve Kaldırımlar Yapılıyor
Etimesgut Belediyesi, yol ve kaldırım çalışmalarını hız verdi. Fen İşleri Müdürlüğü, belirlediği planlama doğrultusunda ilçenin dörtbir yanında kaldırımları yeniliyor, bozuk olan yolları asfaltlıyor, yeni imar yolları açıyor
Etimesgut Haberi
Etimesgut'a Modern Yollar ve Kaldırımlar Yapılıyor

Yapılan çalışmalarla Etimesgut'un yol ve kaldırımları daha modern hale geliyor. Çalışmalar kapsamında asfalt ekipleri finisherle Bağlıca Mahallesi'ndeki yollara sıcak asfalt serimi gerçekleştiriyor. Kaldırım ekipleri de kaldırım olmayan sokaklara kaldırım yapıyor, bozuk olan bordür ve tretuvarları yeniliyor. Çalışmalar, ihtiyaç duyulan bütün mahallelerde yıl boyunca devam edecek.

HİZMETLERİMİZ SÜRÜYOR

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 36 mahallenin tamamının ihtiyaçları doğrultusunda hizmet ve yatırımlar gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları söyledi: "Bağlıca, Ahi Elvan ve Güzelkent Aile Yaşam ve Eğitim Merkezleri, Engelsiz Yaşam Merkezi, Türk Tarih Parkı gibi dev yatırımlarımızı süratle tamamlarken, yol ve kaldırım çalışmalarımızı da aksatmadan yapıyoruz. İlçemizin birçok noktasında asfalt ve kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimiz, yoğun bir gayret sergileyerek yol ve kaldırımlarımızı yeniliyor. Büyüyen ve gelişen bir ilçeyiz. Yoğun konutlaşma ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Bunların başında yeni yol ve kaldırımlar, yeşil alanlar ve yaşam merkezleri geliyor. Bütçe imkanlarımızı en rantabıl şekilde kullanarak hemşehrilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler üretiyoruz"

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'a, Modern, Yollar, ve, Kaldırımlar, Yapılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı