Haber Detayı
05 Nisan 2019 - Cuma 11:06
 
Etimesgut AK Parti’de İlçe Başkanlığı Yarışı Başladı
31 Mart Yerel Seçimlerinin sona ermesinin ardından Etimesgut AK Parti İlçe Teşkilatı’nda İlçe Başkanlığı yarışı başladı.
Etimesgut Haberi
Etimesgut AK Parti’de İlçe Başkanlığı Yarışı Başladı

AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Ebubekir Kipel’in, 19 Şubat 2019 tarihinde  Belediye Meclis Üyeliği Adaylığı nedeniyle görevinden istifa etmesinin ardından İlçe Yönetimi içerisinden İlçe Başkan Yardımcısı Halil Hotaman vekaleten İlçe Başkanlığı’na atanan Etimesgut’ta İlçe Başkanlığı yarışı başladı.

Seçim süreci boyunca Halil Hotaman’ın vekalet ettiği AK Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı görevi için, seçim sonuçlarının resmi olarak açıklanmasının ardından kongre çalışmalarının başlayacağı bildiriliyor. İlçe Başkanlığı için aday olduğunu açıklayan Hakan Akçam, “Siyasette arınmanın başlaması için İlçe Başkanlığı görevine adayım. Etimesgut için dün olduğu gibi bugün ve yarında var gücümle çalışacağıma kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 

HAKAN AKÇAM KİMDİR?

İlçe Başkan Yardımcısı olarak halen görevine devam eden Hakan Akçam, geçtiğimiz yıl AK Parti Siyaset Akademisi’ni bitirdi. Etimesgut Emlak Müşavirliği Derneği Başkanlığı görevini de sürdüren Hakan Akçam, Etimesgut’ta sevilen ve halkın içinden birisi olarak görülüyor.

 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, AK, Parti’de, İlçe, Başkanlığı, Yarışı, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı