Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 13:17
 
Etimesgut AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
Adalet ve Kalkinma Partisi Etimesgut ilçe Baskanlığı, Eylül Ayı ilçe Danışma Toplantısı geniş bir katılım ve coşku ile İlçe Binasında gerçekleştirildi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

ORHAN YEĞİN: TÜRKİYE'Yİ BÜYÜTMEYE DEVAM EDİYORUZ

AK Parti Etimesgut İlçe Teşkilatı Eylül ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısı, İlçe Binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Ankara Milletvekili Orhan Yeğin yaptığı konuşmada "Biz Ak Parti olarak işle, güçle, icraatlarla meşgul olarak Türkiye’yi büyüttük, yıllardır bizlere gidecekler denildi, denilmeye de devam ediyor. Ama biz ne yapıyoruz, 17 yıldır yaptığımız gibi işimize odaklanarak kurulan tüm tuzakları bertaraf ederek, milletimizi arkamıza alarak milletimize güvenerek çalışmaya devam ediyor ve etmeye de devam edeceğiz" dedi. Konuşmasında yeni seçilen ilçe Başkanı ve Yönetim kurulunu da tebrik eden Yeğin, bugünden sonra tüm teşkilatın yeni yönetime destek olmasının elzem olduğu ve bundan sonra Etimesgut teşkilatının başarıları ile anılması gerektiğini belirtti.

 

HALİL HOTAMAN: AK PARTİMİZE YAKIŞIR BİR DURUŞ SERGİLEYECEĞİZ

Yeni Yönetim kurulunun da tanıtıldığı toplantıda konuşma yapan Ak Parti Etimesgut İlçe Başkanı Halil Hotaman, "Bu bir bayrak yarışıdır. Bugün bu yarışı bizler devam ettiriyoruz. Bu noktada önemli olan Sayın Cumhurbaşkanımıza, Ak Partimize yakışır bir duruş sergilemektir. AK Parti Etimesgut Teşkilatı olarak bu partiye bu davaya aidiyeti olan herkesi bu çatı altında görmek isteriz. Bizlerin çalışmaları veya herhangi bir konuda bir söz söylenecek ise bu sözlerin bu çatı altında konuşulması gerekir. Bu çatı dışında partimize, partimizin herhangi bir kademesinde görev yapan bir kardeşimize yönelik yapılacak her faaliyetin takipçisi olduğumuzu, partimize ve davamıza hiç kimsenin zarar vermesine izin vermeyeceğimizi belirtmek isterim" şeklinde konuştu.

Kuruluşundan günümüze kadar ilçe başkanından mahalle teşkilatına, sandıkta görev alanlara kadar herkese teşekkür eden Hotaman, “Her arkadaşımız üzerine düşeni elinden geldiğince yerine getirmiş ve bayrağı bir başka arkadaşına devretmiştir. Hiç bir arkadaşımız bir diğerinden üstün olmadığı gibi hiç bir emek bir diğerinden az kıymetli değildir" dedi.

Teşkilat olarak hedeflerini de sıralayan Hotaman, birlik beraberlik ruhuyla her zamankinden daha çok çalışacaklarını, vatandaşla daha sık temas kurmak ve daha çok gönülde yer almak için gayret gösterilmesi gereken bir süreç geçirileceğini belirtti. Toplantıya Ankara Milletvekili Orhan Yeğin’in yanı sıra Ankara İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Komisyonları, Kadın ve Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Toplantı Teşkilat Birimlerinin çalışmalarına ilişkin yazılı ve görsel sunumların yapılması ile sona erdi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgut, AK, Parti, İlçe, Danışma, Meclisi, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı