Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 00:38
 
Etimesgut Belediyesi Faaliyetlerine Çekimser Oy Kullandılar
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel başkanlığında toplanan yeni dönemin belediye meclisi, belediyenin 2018 yılı faaliyet raporunu görüştü. Faaliyetlere CHP ve İYİ Parti'li Meclis Üyeleri ÇEKİMSER, MHP ve AK Parti'li Meclis Üyeleri EVET oyu kullandılar.
Etimesgut Haberi
Etimesgut Belediyesi Faaliyetlerine Çekimser Oy Kullandılar

Etimesgut Belediyesi'nin 2018 Yılı Faaliyet Raporu hakkında MHP Grup Başkanvekili Nazım İlgi, AK Parti Grup Başkanvekili Ali Doğan, CHP Grup Başkanvekili Hür Keçeci ve İyi Parti Grup Başkanvekili İsmail Kalaycı, partilerinin görüşlerini dile getirdiler. Grup başkanvekilleri, hizmetleri için Belediye Başkanı Enver Demirel'e teşekkür ettiler; Etimesgut'un yaşam kalitesini artıracak her türlü hizmete destek vereceklerini söylediler.

 

‘GÜZEL HİZMETLER YAPTIK’

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, yaptığı faaliyet raporu değerlendirmelerinde şunları söyledi:

“Bu faaliyet raporunda Türkiye'nin örnek Engelsiz Yaşam Merkezi, Güzelkent Aile Yaşam Merkezi, Bağlıca Aile Yaşam Eğitim ve Spor Yerleşkesi, Ankara’nın en güzel Halk Kütüphanesi, Tunahan Spor Tesisleri, Emiryaman Cami ve Türbesi ile yaşam merkezleri, parklar, yeşil alanlar, hatıra ormanları, kültürel sanatsal sosyal birçok yatırım ve hizmet vardır. Bu tesisleri, mevcut imkanlarımızı en iyi şekilde değerlendirerek, gayrimenkul satışı yapmadan ve borçlanmadan gerçekleştirdik. İnşallah yeni hizmet dönemimizde de yeni hizmetlere birlikte imza atacağız. Meclis üyelerimiz, lütfen belediyemizin yaşam merkezlerini, tesislerini, yeşil alanlarını, hatıra ormanlarını geziniz, görünüz. Eksiklerimizi bize bildirerek yapıcı eleştirilerde bulununuz ki birlikte daha güzel hizmetler gerçekleştirelim”.

 

MHP VE AK PARTİ ONAYLADI, CHP VE İYİ PARTİ ÇEKİMSER KALDI

Belediye Başkanı Enver Demirel'in konuşmalarının ardından, faaliyet raporu meclisin onayına sunuldu. Oylama sonucunda, rapor oy çokluğuyla kabul edildi. Rapora AK Partili ve MHP’li 26 üye ‘kabul’ oyu kullandı, CHP’li ve İyi Partili 20 üye ise ‘çekimser’ kaldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, Belediyesi, Faaliyetlerine, Çekimser, Oy, Kullandılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı