Haber Detayı
23 Haziran 2019 - Pazar 00:48
 
Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Genel Kurulu Yapıldı
Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi’nin 21. Seçimli Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Genel Kurulu Yapıldı

Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Alaattin Sonat'ın yeniden başkanlığa seçildiği kurulda, yeni yürütme kurulu üyeleri belirlendi, meclis ve ihtisas komisyonları raporları okunarak ibra edildi.

Kent Konseyi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurula katılan Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut'un kültürde, sanatta, sporda ve her alanda önemli bir mesafe kat ettiğini söyledi.

Etimesgut'ta toplumun tüm kesimlerine yönelik hizmetler gerçekleştirdiklerinin altını çizen Demirel, "İlçemize onlarca tesis, parklar, ormanlar kazandırdık. Türkiye'ye örnek engelsiz yaşam merkezini, Halk kütüphanesini, kent konseyi binasını, içerisinde gencimizin, yaşlımızın, kadınımızın, erkeğimizin yararlanabildiği birçok donatıların yer aldığı yaşam merkezlerini inşa ettik. Yalnızca tesislerle sınırlı kalmadık. Kültürel sanatsal sportif bir çok hizmeti de hemşehrilerimizle buluşturduk. Yaptığımız tüm hizmetlerle Etimesgut'ta yaşam kalitesini artırdık. İnşallah yeni hizmetlerimize devam edeceğiz" dedi.

Başkan Demirel, kent konseyinin başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğini de vurgulayarak yeni yönetime başarılar diledi.

Kent konseyi Başkanlığına yeniden seçilen Alaattin Sonat da, belediyenin destek ve katkılarıyla kent konseyi olarak çok güzel hizmetler yaptıklarını, yeni dönemde de güzel ve başarılı hizmetler gerçekleştirmeyi amaçladıklarını belirterek, ilgileri ve desteklerinden dolayı Başkan Demirel'e teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, kalabalık ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Cemal Satılmış dahil, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Ömer Uzun, Enver Demirel ve Abdullah Polat dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise, ayakkabılar ve iç mekan

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, Belediyesi, Kent, Konseyi, Genel, Kurulu, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı