Haber Detayı
01 Şubat 2018 - Perşembe 10:14
 
Etimesgut Belediyesi Şubat Ayı Meclis Gündemi
Etimesgut Belediye Meclisi Şubat ayı meclis toplantıları bugün başlıyor. Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda 18.00'de başlayacak olan toplantıların Şubat ayı gündemi şu şekilde:
Etimesgut Haberi
Etimesgut Belediyesi Şubat Ayı Meclis Gündemi

G Ü N D E M:

1.    Geçen toplantıya ait tutanak özeti.

2.    Şeyh Şamil Mahallesi Serdar Caddesi, 46272-46273-46271 adalar önünde bulunan 38.000 m² lik KAFKASLAR PARKI’nın isminin iptaline ilişkin İmar Islah ve İsimlendirme Komisyon raporu.

3.    İlçe sınırlarımız içerisinde spor müsabakalarında derece alan engelli öğrencilerimizin tespit edilmesine ilişkin Engelliler Komisyonu ile Gençlik Komisyonları müşterek raporu.

4.    Belediye Hizmet Binası önündeki Hikmet Özer Caddesi ile 2092. ve 2061. Sokakların kesiştiği Dörtyol ağzına trafik lambası ve uyarı levhaları konulmasıyla ilgili araştırmaların yapılmasına ilişkin Çevre Komisyonu ile Araştırma ve İnceleme Komisyonları müşterek raporu.

5.    Tansiyon hastalıklarıyla ilgili ilçe halkımızı bilgilendirmeye yönelik seminerler düzenlenmesine ilişkin Yaşlılar Komisyonu ile Sağlık Komisyonları müşterek raporu.

6.    28 Şubat Sivil Savunma Günü münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Sosyal Hizmetler Komisyonu ile İnsan Hakları Komisyonları müşterek raporu.

7.    İlçemiz parklarda sokak hayvanları için konulan su ve yemek kaplarının bakımlarının yapılmasına ilişkin Çevre Komisyonu ile Bütçe ve Plan Komisyonları müşterek raporu.

8.    İlçemiz okulları ve Belediyemiz desteğiyle “Kardeş Okullar” kampanyası düzenlenmesine ilişkin Eğitim Kültür Komisyonu ile Sosyal Hizmetler Komisyonları müşterek raporu.

9.    Suyun insan sağlığındaki yeri ve önemi hakkında çeşitli programlar düzenlenmesine ilişkin Hesap Tetkik Komisyonu ile Araştırma ve İnceleme Komisyonları müşterek raporu.

10.    28 Şubat-1 Mart Vergi Haftası olması münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Tüketiciyi Koruma Esnaf ve Sanatkarlar Komisyonu ile İnsan Hakları Komisyonları müşterek raporu.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgut, Belediyesi, Şubat, Ayı, Meclis, Gündemi,
Yorumlar
Haber Yazılımı