Haber Detayı
22 Mart 2020 - Pazar 13:21
 
Etimesgut Emlakçılarından Sağlık Çalışanlarına Destek!
Etimesgut Emlak Müşavirliği Derneği Başkanı (Eti-em-der) Hakan Akçam, gazetemize yaptığı açıklamada korona Virüsü nedeniyle, Gecesini gündüzüne katıp canlarını hiçe sayarak halkımız için çalışan tüm sağlık çalışanlarından..
Etimesgut Haberi
Etimesgut Emlakçılarından Sağlık Çalışanlarına Destek!

Etimesgut Emlak Müşavirliği Derneği Başkanı (Eti-em-der) Hakan Akçam, gazetemize yaptığı açıklamada korona Virüsü nedeniyle Gecesini gündüzüne katıp  canlarını hiçe sayarak halkımız için çalışan tüm sağlık çalışanlarından Etimesgut Emlakçıları olarak 2020 Nisan ayı sonuna kadar alacakları evlerden veya kiralayacakları Evlerden herhangi bir hizmet bedeli alınmayacaklarını söyledi. Bu yönde Etimesgut'ta emlakçılar destek kampanyası başlattılar.

 

EMLAKÇILARDAN DESTEK KAMPANYASI

Etimesgut Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Hakan Akçam, konuyla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada "Sağlık  çalışanların teminden Etimesgut'ta ev sahibi olmak veya ev kiralamak isterlerse, biz emlakçılar derneği olarak derneğimize kayıtlı meslektaşlarımız aracılık hizmetleri adı altında hizmet bedeli talep etmeyeceklerdir" diye konuştu.

Böylesi Zor günlerde bizler için canları pahasına çalışan sağlıkçılarımıza acizane destek vereceklerini dile getiren Akçam,  “Devletimizin her zaman yanında olacağız ve destek vermeye devam edeceğiz. Etimesgut'ta bulunan emlak komisyoncuları olarak, derneğimizin aldığı bir kararla üye meslektaşlarımız, Etimesgut'tan ev almak veya kiralamak isteyen Tüm Sağlık çalışanlarından aracılık hizmeti almayacaktır. Bizler de bu konuda her zaman hazırız’ açıklamasında bulundu.

Tüm kurallara harfiyen uyalım, duyarlı , Sabırla bu günlerin geçeceğini tekrarlamak istiyorum..

#EvdeKal

#SağlıklıKal

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, Emlakçılarından, Sağlık, Çalışanlarına, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı