Haber Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 02:02
 
Etimesgut İnşaat Müteahhitleri'nden Siyasi Partileri Ziyaret
Etimesgut İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkan ve yöneticileri, ilçede bulunan siyasi partilerin ilçe başkan ve yöneticilerini ziyaret ettiler.
Etimesgut Haberi
Etimesgut İnşaat Müteahhitleri'nden Siyasi Partileri Ziyaret

Etimesgut İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Baki Çelen ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, ilçede bulunan AK Parti, MHP ve CHP İlçe Başkanları ve yöneticilerini ziyaret ederek seçimler sonrası ülkemizde hayata geçirilen Cumhurbaşkanlığı Başkanlık Sistemi'nin hayırlı olması dileklerinde bulunurken sorunlarını anlatma fırsatı buldular.

CHP İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz ile ilçe binasında biraraya gelen İnşaat Müteahhitleri, özellikle Etimesgut'un inşaat sektöründeki en büyük sorunlarından birisi olan Bağlıca 2. Etap ve Elvan bölgesinin emsal artışıyla ilgili konuda fikir alışverişinde bulundular. Ardından AK Parti İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Müteahhitler Derneği, burada İlçe Başkanı Ebubekir Kipel ile biraraya geldiler. Emsal artışıyla ilgili sorunlarını dile getiren inşaat müteahhitleri, öte yandan ilçede bulunan bulvar ve ana caddelerdeki ticari işletme ruhsatlarıyla ilgili görüşme yaptılar. Dernek Başkanı Baki Çelen, AK Parti İlçe Başkanı Ebubekir Kipel'e 24 Haziran seçimlerinin sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olması dileğinde bulundu.

Etimesgut İnşaat Müteahhitleri Derneği yöneticileri, daha sonra MHP Etimesgut İlçe Teşkilatını ziyaret ederek burada da İlçe Başkanı Halil Şahingöz ile görüştüler. Ziyaret esnasında gündem seçimler ve Etimesgut'ta inşaat müteahhitlerinin sorunları oldu.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Ayhan Yılmaz ve Erdal Güngör dahil, oturan insanlar, masa, iç mekan ve yiyecek

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Necmi Bulut, Erdal Güngör, Baki Çelen, Köksal Gül, Bilal Mermer ve Ziya Beker dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, Ziya Beker, Erdal Güngör, Baki Çelen ve İsa Çakır dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgut, İnşaat, Müteahhitleri'nden, Siyasi, Partileri, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı