Haber Detayı
05 Ocak 2019 - Cumartesi 00:46
 
Etimesgut'ta AK Parti'den Enver Demirel'e Tam Destek!
Ak Parti Etimesgut İlçe Başkanı Ebubekir Kipel, ilçe yönetimi ve belediye meclisi üyeleriyle birlikte, MHP’li Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’i makamında ziyaret etti.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta AK Parti'den Enver Demirel'e Tam Destek!

Başkan Demirel, “Cumhur İttifakı” kapsamında 31 Mart seçimine birlikte katılacakları Ak Parti’nin İlçe Başkanı Kipel’le birlikte yönetim kurulu ve meclis üyelerini ağırlamaktan dolayı memnun olduğunu belirtti. 
 
KİPEL: KARARLIYIZ, GÜÇLÜ KAZANACAĞIZ
 
Ak Parti İlçe Başkanı Kipel, yerel seçimlerden Cumhur İttifakı olarak güçlü çıkmak için Ak Parti ve MHP teşkilatları olarak güçlü bir güçbirliği oluşturduklarını, Ak Parti ve MHP liderlerinin iradesini her iki parti olarak sahaya tam olarak yansıtma kararlılığına sahip olduklarını söyledi. Kipel; “Birlikte elele çalışacağız ve Allah’ın izni ve hemşehrimizin destekleriyle, Cumhur İttifakı Etimesgut adayımız Sayın Demirel’i ve büyükşehir adayımız Sayın Özhaseki’yi güçlü bir şekilde seçeceğiz” dedi. 
 
DEMİREL: BİRLİKTE KAZANACAĞIZ
 
 
Etimesgut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Enver Demirel; “İttifak çalışmaları genel merkezlerimizce tamamlandı, Ankara’mızda ve Etimesgut’umuzda ittifakımızın nasıl uygulanacağı belli oldu ve Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından ilan edildi. Bizim görevimiz; en iyi çalışmayı yaparak en güzel sonucu elde etmektir. Bunu başaracağımızdan şüphe duymuyoruz. Etimesgut’ta çok başarılı olacağız, büyükşehirde de adayımız Sayın Özhaseki’yi güçlü bir şekilde seçeceğiz. Birlikte kazanacağız. Etimesgut kazanacak, Ankara kazanacak” dedi.
 
Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar ve takım elbise
Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekan
 
 
 
 
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgut'ta, AK, Parti'den, Enver, Demirel'e, Tam, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı