Haber Detayı
14 Şubat 2019 - Perşembe 20:38
 
Etimesgut'ta Emekliler Bilardo Turnuvasında Yarıştılar
Atayurt Emekliler Konağı'nda düzenlenen bilardo turnuvasında bir araya gelen emekliler, emekli konakları ile vakitlerini daha keyifli ve daha verimli geçirdiklerini belirterek, "Belediye Başkanımız Sayın Enver Demirel'e, yaptığı yatırımlar ve hizmetleri için teşekkür ederiz" dediler.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Emekliler Bilardo Turnuvasında Yarıştılar

Etimesgut Belediyesi Atayurt Emekliler Konağı üyeleri arasında yapılan bilardo turnuvasında dereceye girenler ödüllendirildi. 20 gün süren turnuva boyunca emekliler hem eğlendiler, hem de kıyasıya mücadele ettiler. Yapılan maçlar sonunda dereceye girenler kupa ve madalya ile birlikte Etimesgut Belediyesi Atabey Spor Tesisleri'nden üyelik kazandılar. Dereceye giren şampiyon emeklilere, kupa ve ödüllerini Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Ünal verdi.

EMEKLİLER ETİMESGUT'TA ÇOK MESUT

Etimesgut Belediyesi, emekli vatandaşlar için ilçenin 4 noktasında emekli dinlenme evlerini hizmete açtı. Daha önce parklarda, kahvehanelerde bir araya gelebilen emekliler, artık emekli konaklarında bir araya geliyor, çaylarını içip sohbet ediyorlar. İsteyen büyük solanda TV izleyip tavla, satranç, bilardo gibi oyunlarını oynarken, dileyen emekliler de okuma salonlarında kitap ve gazete okuyarak gündemi birlikte değerlendirme imkanı buluyorlar. Emekli konaklarında mutlu mesut olan emekliler, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'e hizmetleri için teşekkürlerini ilettiler.

EMEKLİ KONAKLARI ARTIYOR

Etimesgut Belediyesi, Eryaman Atatürk Emekliler Konağı, Güzelkent Emekliler Konağı, Elvankent Emekli Dinlenme Evi ve Atayurt Emekliler Konağı ile emekli vatandaşlara hizmet veriyor. Etimesgut Belediyesi'nin Bağlıca Aile Yaşam, Eğitim ve Spor Yerleşkesi bünyesinde hizmet verecek olan emekli konağı ise yakında hizmete girecek. Yeni konağın hizmete girmesiyle, Etimesgut Belediyesi'nin bu dönem hizmete açtığı emekli konağı sayısı 5'e yükselecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, Emekliler, Bilardo, Turnuvasında, Yarıştılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı