Haber Detayı
02 Temmuz 2018 - Pazartesi 20:50
 
Etimesgut'ta Muhteşem Düğün
Etimesgut Belediyesi tarafından sünnet ettirilen 500 çocuk ve toplu nikah töreniyle dünya evine giren 10 çiftin düğünleri yapıldı. Türk Beyleri Kent Meydanı'nda düzenlenen şölen, renkli görüntülere sahne oldu.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Muhteşem Düğün

Düğün öncesi, gelin ve damatların Göktürk Aile Yaşam ve Eğitim Merkezi'ndeki güzellik merkezinde saç bakımları yapıldı, fotoğraf albümleri çekildi. Gelin arabalarıyla konvoy eşliğinde meydana gelen çiftlerin nikahlarını Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel kıydı. Şahitliklerini, Başkan Demirel'in eşi İlknur Demirel'le birlikte MHP Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz ve binlerce Etimesgutlu yaptı.

Başkan Demirel, çiftlere iki cihan saadeti dileyerek, "Birbirinize sevgide, saygıda kusur etmeyin. Birbirinizi hep sevin" tavsiyesinde bulundu. Nikah töreninin ardından Ankaralı sanatçı Mustafa Taş sahne aldı. Taş'ın oyun havalarıyla gelinler ve damatlar bol bol oynadı, halaylar çektiler. Başkan Demirel de çiftlere eşlik etti.

Etimesgut Belediyesi tarafından sıhhi bir ortamda uzman cerrahlar tarafından sünnet ettirilen 500 çocuk da aileleri ve yakınlarıyla şölene katıldı. Erkekliğe ilk adımı atan çocuklar, gönüllerince eğlendiler, büyük mutluluk yaşadılar.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, Muhteşem, Düğün,
Yorumlar
Haber Yazılımı