Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 12:07
 
Etimesgut'ta Nikah ve Sünnet Kayıtları Devam Ediyor
Etimesgut Belediyesi 700 çocuğu sünnet ettirecek, evlenmek isteyen çiftleri de toplu nikahla evlendirecek..
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Nikah ve Sünnet Kayıtları Devam Ediyor

Etimesgut Belediyesi bu yıl yaklaşık 700 çocuğu sünnet ettirecek, ihtiyaç sahibi çiftlerin de nikahlarını kıyarak düğünlerini yapacak. Sünnet ve toplu nikah hizmetinden yararlanmak isteyenler, Etimesgut Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne başvuru yapabilecekler.

ÇİTLERE MÜJDE

Etimesgut Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi gençlerin nikahlarını kıyıp düğünlerini yapacak. Yeni evlenecek tüm gelin ve damatların nikah masrafları belediye tarafından karşılanacak. Çiftler önce, Etimesgut Belediyesi Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki nikah memurluğuna nikah başvurusu yapacak. Evlenmelerinde hukuki problem olmayan gelin-damat adayları, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne kayıtlarını yaptıracaklar.

ERKEKLİĞE İLK ADIM

Etimesgut Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da yaklaşık 700 çocuğu sünnet ettirecek. Sünnet işlemleri başladı, başvurular ise devam ediyor. Vatandaşlar, 13 Haziran'a kadar kayıt ve sünnet yaptırabilecekler. Aileler, fakirlik belgesi ve çocuğun kimlik fotokopisi ile Etimesgut Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne başvurularını yaparak bu hizmetten yararlanabiliyorlar.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, Nikah, ve, Sünnet, Kayıtları, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı