Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 12:11
 
Etimesgut'ta Ortaokul Öğrencileri İçin Kütüphane
Etimesgut Belediyesi, aynı anda 500 kişiye hizmet veren Halk Kütüphanesi'nin hizmete girmesiyle, aynı amaca hizmet eden Kent Konseyi Kütüphanesi'ni ortaokul öğrencilerine tahsis etti.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Ortaokul Öğrencileri İçin Kütüphane

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, ilçede yeni okuma evleri ve kütüphaneler açarak ihtiyaca cevap verecek nitelikle yeni imkanlar oluşturduklarını belirterek; "Ankaramız'ın en büyük ve çağdaş kütüphanelerinden olan Halk Kütüphanemiz'i açarak halkımızın hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Daha önce aynı amaca hizmet eden Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Kütüphanemiz'i ise yalnızca ortaokul öğrencilerimize tahsis ettik. İlçemizde maalesef daha önce halk kütüphanemiz bulunmadığı gibi, çocuk kütüphanemiz de bulunmamaktadır. Bu ihtiyacı kısmen de olsa, Kent Konseyi kütüphanemizi ortaokul düzeyindeki çocuklarımıza açarak karşılamaya çalışacağız. Çocuklarımıza hayırlı olsun" dedi.

ÜYELİK ŞARTLARI

Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Kütüphanesi'ne, yalnızca ortaokul öğrencileri üye olabilecekler. Üye olmak için; Veli izin dilekçesi ile birlikte Kimlik Fotokopisi, Öğrenci Belgesi, İkametgah Belgesi ve 2 adet fotoğrafla Kent Konseyi Kütüphenesi'ne başvurmak gerekiyor. Kütüphane, her gün 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, Ortaokul, Öğrencileri, İçin, Kütüphane,
Yorumlar
Haber Yazılımı