Haber Detayı
01 Eylül 2020 - Salı 23:56
 
Etimesgut Zabıtası, Pandemi Sürecinde 24 Saat Çalışıyor
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 1-7 Eylül Zabıta Teşkilatı'nın 194. yıldönümünü kutlayarak, "Günün 24 saati görevinin başında bulunan zabıtalarımıza başarılar diliyorum" dedi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut Zabıtası, Pandemi Sürecinde 24 Saat Çalışıyor

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 1-7 Eylül Zabıta Teşkilatı'nın 194. yıldönümünü kutlayarak, "Günün 24 saati görevinin başında bulunan zabıtalarımıza başarılar diliyorum. Pandemi süreci zabıta ekiplerimizin iş yükünü daha da artırmıştır. Bu süreçte zabıtalarımız canla başla çalışarak, evinden çıkamayan karantinada bulunan, hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza her türlü hizmeti sunmaktadır" dedi.

Belediye Meclisi Eylül ayı olağan toplantısında konuşan Demirel, meclis üyelerini devam eden koronavirüs tedbirleri ve yapılan çalışmalar hakkında da bilgilendirdi. Demirel, "Aşevimizle, halk ekmek fabrikamızla, huzurevimizle, sosyal desteklerimizle, temizlik ve ilaçlama çalışmalarımızla koronavirüs sürecinde hemşehrilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Koronavirüs nedeniyle ailesiyle birlikte karantinada olan vatandaşlarımızın her türlü istek ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Temizlik ve dezenfekte çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Filyasyon ekiplerine 10 araçla destek oluyoruz. Koronavirüs pandemisini resmi kurumların açıkladıkları kurallara hep birlikte uyarak atlatacağımıza inanıyorum. Bu süreçte belediye olarak hemşehrilerimizin her zaman yanında olduğumuzu da ifade etmek istiyorum" diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, Zabıtası,, Pandemi, Sürecinde, 24, Saat, Çalışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı