Haber Detayı
05 Şubat 2019 - Salı 01:09
 
Etimesgutlu Engellilerden Cumhur İttifakına Tam Destek
Engelli ve aileleri Özhaseki ve Demirel'e büyük ilgi gösterdi, cumhur ittifakının adaylarını bağırlarına bastılar.
Etimesgut Haberi
Etimesgutlu Engellilerden Cumhur İttifakına Tam Destek

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve Etimesgut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Enver Demirel, Tüm Engelli ve Aileleri Derneği (TEDAY) programına katılarak engelli ve aileleri ile bir araya geldiler. Programa MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, MHP Etimesgut İlçe Başkanı Hacı Ünal, AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Ebubekir Kipel de katıldı.

Programda konuşan Başkan Demirel, engelli ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştıracak birçok hizmet gerçekleştirdiklerini ifade ederek, "İlçemize kazandırdığımız engelsiz yaşam merkezi Türkiye'de tek Dünya'ya örnek bir tesistir. Bu tesiste engelli ve ailelerimiz için özel eğitim rehabilitasyon, konaklama, hobi ve meslek atölyeleri yer almaktadır. Etimesgut'ta engelli ve ailelerimize yönelik hizmetlerimiz devam edecek, Etimesgut'ta engelliler için de herşey daha da güzel olacaktır" dedi. Demirel, engelli ve ailelerine seslenerek, "Sayın Mehmet Özhaseki Bey'le el ele vererek inşallah çok güzel hizmetlere birlikte imza atacağız. Hem Etimesgut'ta hem de büyükşehir de cumhur ittifakına desteklerinizi bekliyoruz" dedi.

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki de konuşmasında Etimesgut ve Ankara için çok güzel projeler hazırladıklarını belirterek, hükümetin de desteğiyle Ankara'nın yaşam kalitesini artıracak, sorunlarını çözecek hizmetleri hayata geçireceklerini söyledi.

Başkan Demirel'le uyum içinde çalışacaklarının altını çizen Özhaseki engelli ve ailelerinden destek istedi. TEDAY Başkanı İlimdar Boztaş da engelli ve aileleri olarak cumhur ittifakının adaylarına tam destek verdiklerini vurguladı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgutlu, Engellilerden, Cumhur, İttifakına, Tam, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı