Haber Detayı
07 Aralık 2018 - Cuma 12:29
 
Etimesgutlu Kadınlar, 'Müslüm' Filmini İzlediler
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'in eşi İlknur Demirel, Etimesgutlu kadınlarla sinema etkinliğinde bir araya geldi.
Etimesgut Haberi
Etimesgutlu Kadınlar, 'Müslüm' Filmini İzlediler

Demirel ve Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi'nde faaliyet gösteren 280 Etimesgutlu kadın, ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in hayatını anlatan "Müslüm" filmini izlediler.

Etimesgut Belediyesi'nin çeşitli eğitim, kültür, sanat ve sosyal faaliyetlerinde bir araya gelerek birbirleriyle tanışıp sosyalleşen Etimesgutlu kadınlar, birlikte katıldıkları sinema etkinliğinde güzel vakit geçirdiler. Başkan Demirel'in eşi İlknur Demirel, Etimesgut Belediyesi'nin her alanda kadınlara yönelik hayata geçirdiği yatırım ve hizmetler konusunda genç yaşlı bütün kadınları bilgilendirdi, evlerine ve işlerine kapanıp kalmamalarını, belediyenin sosyal, kültürel ve eğitim hizmetlerinden faydalanmalarını tavsiye etti.

Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Muazzez Özdoğan, yıl boyunca binlerce Etimesgutlu kadının katılım gösterdiği tarihi geziler, kültürel faaliyetler, eğitim hizmetleri ve sosyal etkinlikler gerçekleştirdiklerini belirterek, Etimesgutlu bütün kadınları Kent Konseyi Kadın Meclisi'ne davet etti ve Başkan Demirel'in eğitim, kültür ve sosyal alanda hayata geçirdiği yatırım ve hizmetlerden mutlaka yararlanmalarını tavsiye etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgutlu, Kadınlar,, 'Müslüm', Filmini, İzlediler,
Yorumlar
Haber Yazılımı