Haber Detayı
18 Mayıs 2016 - Çarşamba 01:16
 
Etimesgut'ta 2 Yatırım Aynı Anda Hizmete Açılacak
Emekli Dinlenme Evi ve Spor Merkezi inşaatları tamamlandı
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta 2 Yatırım Aynı Anda Hizmete Açılacak

Etimesgut Belediyesi'nin Atayurt Mahallesi'nde inşaasını tamamladığı Emekli Dinlenme Evi ile Spor Merkezi açılış için gün sayıyor. Bölge sakinleri her iki tesisin açılışını dört gözle bekliyor.

Etimesgut Belediyesi, emekli dinlenme evlerinin 4.’sünü Atayurt Mahallesi'ne inşa etti. Emekliler için sohbet, dinlenme, oyun ve hobi alanlarının yer aldığı merkez, modern çevre düzenlemesiyle de dikkat çekiyor. Koşu yolu, oturma ve dinlenme alanlarının yanı sıra ağaçlandırma ve peyzaj çalışmalarının da yapıldığı merkez, her yönüyle emeklilerin yeni adresi olacak.

MODERN SPOR MERKEZİ

Etimesgut Belediyesi'nin bölgeye kazandırdığı ikinci yatırım ise spor merkezi oldu. Merkezde fitness ve spor merkezinin yanı sıra sauna ve fin hamamı hizmet verecek. Merkezin yanına modern bir park da inşa edildi. Koşu yolu, fitness setleri ve dinlenme alanlarının yer aldığı park, spor merkeziyle birlikte bölgenin yeni yaşam alanlarından birisi olacak.

YAKINDA AÇIYORUZ

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Eskişehir yolu güzergahındaki 8 mahallenin birçok alanda hizmete ihtiyaç duyduğunu belirterek, "Diğer mahallelerimize yaptığımız hizmetlerimizi bu mahallelerimize de kazandırıyoruz. Kapalı pazaryeri, etiSEM birimleri, park ve yeşil alanların ardından bölgemize modern bir spor merkezi ile emekli dinlenme evi inşa ettik. Her iki tesisimizi de büyük ölçüde tamamladık. Çevre düzenlemelerini yaptık. İnşaallah en kısa sürede diğer eksiklerini de gidererek iç donanımlarını ve tefrişatını da tamamlayıp hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız" dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Emekli, Dinlenme, Evi, Spor, Merkezi, inşaatları, tamamlandı
Yorumlar
Haber Yazılımı