Haber Detayı
10 Mayıs 2013 - Cuma 19:59
 
Etimesgut'ta Erbakan Parkı Açıldı
Etimesgut Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı’nın açılışını Başkan Enver Demirel, SP lideri Kamalak ve oğul Fatih Erbakan birlikte yaptı.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Erbakan Parkı Açıldı

Necmettin Erbakan Parkı'nın açılışında bir konuşma yapan SP Lideri Kamalak, Erbakan isminin verilmesini ‘Kadirşinaslık’, Fatih Erbakan ise ‘güzel bir vefa örneği’ olarak değerlendirdi.

Etimesgut Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı, düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılış törenine Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, merhum Başbakan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan, SP il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Programda Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın hayatı anlatıldı, Seymen ekibi mini bir gösteri sundu.

PARKIN YAPIMI ZOR BİR SÜREÇTİ

Açılış öncesi bir konuşma yapan Başkan Demirel, merhum Necmettin Erbakan’ın ülkeye hizmet etmiş önemli bir devlet adamı ve siyasetçi olduğunu belirterek, “Etimesgut’a birçok park ve yeşil alanlar yaptık. Topçu Mahallemize yaptığımız bu parkımıza da Etimesgut Belediye Meclisi’nde aldığımız kararla Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın adını verdik. Bu karara MHP, CHP ve AKP’li tüm üyeler evet oyu verdi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Etimesgut, Belediyesi, Prof, Dr, Necmettin, Erbakan, Parkı’nın, açılışını, Başka
Yorumlar
Haber Yazılımı