Haber Detayı
06 Mart 2020 - Cuma 00:38
 
Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Ankara'da Buluşuyor
Tarsus Turkey tarafından bu yıl 15.’si gerçekleştirilen Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı HOST İstanbul kapsamında, bölgesinin önemli zincir mağaza satın almacıları fuardan önce Ankara’da bir araya gelecek.
Ekonomi Haberi
Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Ankara'da Buluşuyor

Tarsus Turkey ve Züccaciyeciler Derneği Zücder’in ev sahipliğinde 5 Mart Perşembe günü Sheraton Hotel’de gerçekleşecek Gala Yemeği’nde, önde gelen satın alma yetkililerinin tedarik ihtiyaçları ve sektörden beklentileri konuşulurken, HOST İstanbul 2020’nin kendilerine sunacağı avantajlar anlatılacak.

 

26-29 Mart tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 15.’si düzenlenecek HOST İstanbul’un bir ön izlemesi niteliğindeki Gala Yemeklerinin ilk buluşması, ev ve mutfak eşyaları sektör satın almacılarının yoğun olarak bulunduğu Ankara’da yapılacak. Bölgedeki büyük perakende firmalarının satın alma yetkilileri ile firma sahiplerinin davet edildiği etkinlik, fuar öncesi Türk ev ve mutfak eşyaları sektörü için önemli bir buluşma adresi olacak. 

 

Organizasyon hakkında bilgi veren Tarsus Turkey Fuarlar Direktörü Ebru Causey; “26 Mart’ta başlayacak HOST İstanbul 2020, yeni yılın ilk çeyreğinde karlı anlaşmalarla kaliteli ürünler tedarik etmek isteyen mağazalar için en ideal platform olarak öne çıkıyor. Fuar öncesinde ilk kez Ankara’da ardından da İstanbul’da düzenleyeceğimiz bu yemekli buluşmalar, pazar büyüklüğü 10 milyar doları bulan sektördeki büyük satın almacıların, hem üreticilerden ve hem de fuardan beklentilerinin neler olduğu öğrenme konusunda bizlere önemli bir ışık tutarken, HOST İstanbul’da daha çok satın almacıyı ağırlamamıza da fırsat sağlayacak” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ev, ve, Mutfak, Eşyası, Üreticileri, Ankara'da, Buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı