Haber Detayı
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 10:52
 
Fatih Duruay, Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Gölbaşılı esnafları ziyaret etmeye, dertlerini dinlemeye devam ediyor.
Gölbaşı Haberi
Fatih Duruay, Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Esnaflarla sohbet edip sorunlarını dinleme ve onlarla istişare ederek çözüm bulmak adına esnaf ziyaretlerini sürdüren Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Karanfil ve Cemal Gürsel Caddeleri’ndeki esnafları ziyaret etti. Duruay esnaf ziyaretinde göreve geldiklerinden bu tarafa yapılan çalışmaları anlattı, devam eden projelerin gidişatı hakkında bilgi verdi.

Başkan Duruay , “Esnaflarımız için üzerime düşen görevi yapma adına onları her fırsatta ziyaret ediyoruz. Yapılan hizmetler konusunda bilgi alışverişinde bulunarak hangi alanlarda ne tür hizmetlerinin olabileceği kapsamında bilgi alışverişinde bulunuyoruz.” dedi.

“Konya Yolu Projesi Esnafımızın Yüzünü Güldürecek”

Başkan Duruay esnaf ziyaretinde Gölbaşılıların yıllardır beklediği Gölbaşı’nın iki yakasını bir araya getirecek ‘Konya Yolu’nun Alta Alınması’ projesinin gidişatı hakkında bilgi verdi.Konya yolunun alta alınması projesinin Gölbaşı’na ekonomik olarak büyük kazanç sağlayacağına dikkat çeken Duruay, “Konya Yolu Projesi iki yakamızı birleştirerek,iki yaka arasındaki ekonomik sürkülasyonu canlı tutacak dolayısı ile bu durum esnafımızın yüzünü güldürecek.”dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Fatih, Duruay,, Esnaf, Ziyaretlerini, Sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı