Haber Detayı
09 Mart 2016 - Çarşamba 10:06
 
Fethi Yaşar, Muhtarlarla Birlik Mesajı Verdi
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Osman Özcan ve Yenimahalle’nin tüm muhtarlarını İlkadım Salonu’nda bir araya getirdi. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği yemekli toplantıda Yenimahalle’ye yapılacak yatırımlar da değerlendirildi.
Yenimahalle Haberi
Fethi Yaşar, Muhtarlarla Birlik Mesajı Verdi

Neyi paylaşamıyoruz

Yemekte muhtarlara seslenen Başkan Yaşar “Ülkemizin birlik ve beraberliğini her yönüyle korumak zorundayız. İçinde yaşadığımız dönemde çekilen acıları hep beraber görüyoruz. Birlik beraberlik, korunduğu sürece güçlü oluruz. Neyi paylaşamıyoruz? Bu güzel coğrafyada hepimize yetecek kadar imkan, hepimizi taşıyacak kadar alan var. Kimse kimsenin kimliğiyle, mezhebiyle, inancıyla, düşüncesiyle uğraşmasın. Her düşünce, her kimlik, her inanç saygıdeğerdir” dedi.

Yenimahalle’de devam eden ve yeni yapılacak proje ve yatırımlar hakkında da muhtarlara bilgi veren Yaşar “İddia ediyorum Ankara’nın en temiz, en yeşil, en güzel, en sosyal ilçesiyiz. Ben Yenimahalle’nin sorumlusuyum, siz de mahallelerinizin. 7 senede çok büyük yol kat ettik. Elele birlik içinde çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

Yenimahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Osman Özcan ise tüm muhtarlar adına nazik daveti ve Yenimahalle’ye katkıları için Yaşar’a teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yenimahalle, Belediye, Başkanı, Fethi, Yaşar, Muhtarlar, Derneği, Başkanı, Ali,
Yorumlar
Haber Yazılımı