Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 18:47
 
Gelecek Partisi Anneler Günü'nü Unutmadı
10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla Gelecek Partisi Etimesgut İlçe Teşkilatı Anneler Günü'nü unutmadı.
Etimesgut Haberi
Gelecek Partisi Anneler Günü'nü Unutmadı

Gelecek Partisi Etimesgut İlçe Başkanı konuyla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada, Anneler Günü'nü kutlarken şunları söyledi:

 

"Gerek muhalefet biçimi, gerek ülke meselelerine bakış açısıyla, gerek yaptığı çalışmalarla, kurulduğu günden bu yana farkını ortaya koyan Gelecek Partisi; her konuda olduğu gibi yine çok özel bir günde özel bir çalışma ile farkındalık oluşturarak, siyaset zemininde yerini perçinlemeye devam ediyor. Bu kez anneler günü münasebetiyle bütün kadın teşkilatlarını eşzamanlı harekete geçirerek izolasyon sürecine rağmen annelere bugününü özel htirdi.

Kadın Politikaları Başkanlığınca hazırlanan videonun Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafında sosyal medyada paylaşmasıyla başlayan kampanya, başta Ankara İstanbul Erzurum olmak üzere yurdun bütün illerinde annelere Sayın Davutoğlu’nun imzasını taşıyan bir mektup ve çiçek takdimi ile devam etti.

Kampanyanın en dikkat çekici detaylarından biri ise ilk defa kadın muhtarlara yönelik özel bir çalışmanın yapılmasıydı. Kadın muhtarlara özel bir mektup yine Sayın Genel Başkanın imzasıyla kadın muhtarlara teşkilatlar aracılığıyla ulaştırıldı.

Aynı zamanda şehit aileleri de unutulmadı. İl teşkilatları şehit annelerini de ziyaret ederek bu öze günde evladını vatan için kaybeden anneleri de yalnız bırakmadı.

Etkinlikler gün boyu devama derken Sayın Davutoğlu’nun kendi annesi için sosyal medya üzerinden yazdığı mesaj da günün öne çoktan anlamlı ayrıntıları arkasındaydı."

 

GELECEK PARTİSİ'NDEN MUHTEŞEM ANNELER GÜNÜ VİDEOSU

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Gelecek, Partisi, Anneler, Günü'nü, Unutmadı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı