Haber Detayı
20 Şubat 2020 - Perşembe 12:07
 
Gelecek Partisi Sincan İlçe Başkanı Fuat Akkan Oldu
Gelecek Partisi Sincan İlçe Başkanlığına, ilçenin tanınmış ve sevilen isimlerinden Fuat Akkan getirildi.
Sincan Haberi
Gelecek Partisi Sincan İlçe Başkanı Fuat Akkan Oldu

Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu önderliğinde kurulan Gelecek Partisi, başkentte teşkilatlanma çalışmalarına başladı. Yenimahalle, Etimesgut ve Keçiören İlçe Başkanları belirlenirken Sincan İlçe Başkanlığına ise Fuat Akkan getirildi. Sincan’ın tanınmış isimlerinden olan Fuat Akkan ile Gelecek Partisi hakkında görüştük.

BİZLERİ HEP DIŞLADILAR

Gelecek Partisi Sincan İlçe Başkanı Fuat Akkan, neden Gelecek Partisi sorumuza şu şekilde yanıt verdi:

“Siyasi geçmişimiz, çok fazla olmasa da biraz var. Bazı partilerde görevlerimiz oldu. O partilerde bizlere görev verilmedi, kıymetimiz bilinmedi. Vatanımıza, milletimize, özellikle Sincanımıza hizmet etmeye çalıştık ama her zaman dışarı atıldık. Gelecek Partisi ise bizlere kucak açtı.

Ahmet Davutoğlu hocamızın politikasını, görüşlerini beğeniyorum. O’nun tek bir kelimesi var beni etkileyen, “Bana her şey desinler ama hırsız demesinler!..”.. Tüm bunlar, bizi Gelecek Partisi’ne çeken konuların başında geliyor. Bugün ülkemiz hiç iyiye gitmiyor. Yeni partilere, yeni insanlara, yeni yüzlere ihtiyaç var. Gelecek Partisi’de vatandaşımızın yeni umudu olacak.”

 

SİNCAN OLARAK ÇOK İYİ YOLDAYIZ

Sincan İlçe Teşkilatı’nın çalışmaları hakkında da konuşan Akkan, şu anda yönetim kurulunu, Kadın ve Gençlik Kollarını oluşturmaya başladıklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“Çok kısa bir süre önce partimizi burada kurmamıza rağmen, Sincan’da durumumuz gerçekten de çok iyi. Beklentilerimizin çok üzerinde. Sincan’ın şöyle bir özelliği var. Biliyorsunuz iktidar partisi’nin, sağ partilerin yüzde 70’in üzerinde oy aldığı bir ilçemiz. Gelecek Partisi olarak Sincan İlçe Teşkilatı’da, Türkiye genelinde ilçeler bazında ilk kurulan, görevlendirilen ilçe teşkilatıdır. Bu nedenle Sincan Gelecek Partisi olarak bizim artılarımız var. Davutoğlu hocamız bize ve Sincan’a ayrı bir önem veriyor. Kuruluş aşamasında Sincan’dan öncü olarak kendisinin yanına gittiğimiz için bizlere ayrı bir değer veriyor. Teşkilat binamızın açılışına da kendisi bizzat katılacak. Üye kayıtlarımız çok iyi, samimi söylüyorum bizleri ziyaret edenlerin, gelip gidenlerin sayısı çok fazla.

 

KRAL ÇIPLAK DİYEMİYORUZ!

Öte yandan sizlerde biliyorsunuz, insanlarımız artık ekonomik krizden dolayı çok yorulmuş.  Ülkemizin iyi yönetilmediği artık açıkça ortada, herkes farkında. Ama sorun şu; kimse kral çıplak diyemiyor. Herkes de bir korku var. “

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Gelecek, Partisi, Sincan, İlçe, Başkanı, Fuat, Akkan, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı