Haber Detayı
02 Temmuz 2019 - Salı 00:24
 
Gökçek'ten Yavaş: 3 Aydan Beri Ne Yaptın?
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, selefi Melih Gökçek'e kedili göndermede bulunarak paylaştığı video sonrası Gökçek'ten cevap gecikmedi.
Ankara Haberi
Gökçek'ten Yavaş: 3 Aydan Beri Ne Yaptın?

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın resmi Twitter hesabından selefi Melih Gökçek'e yaptığı videolu göndermeye Melih Gökçek'ten cevap geldi. Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş'a "Siz Belediye Başkanlığına seçileli 3 ay oldu. 3 aydan beri ne yaptınız?" diye sorarak iki sayfalık bir liste yayınladı.

Gökçek, Yavaş'ın videolu göndermesine iki sayfalık açıklama yaparak cevap verirken "Aşağidaki çağrım Sayın Mansur Yavaş'a ve bilgi olarak kamuoyunadır... Özet olarak bundan böyle Yavaş ve personelinin bana attiği iftiralara cevap vermeyeceğim. Kendi aralarindaki kavgayi örtmek için beni kullanamayacaklar. Ben ancak istediğim konularda açiklama yapacağım" ifadelerini kullandı.

"Siz Belediye Başkanlığına seçileli 3 ay oldu. 3 aydan beri ne yaptınız?" diye soran Melih Gökçek'in açıklaması şöyle:

MANSUR YAVAŞ'TAN MELİH GÖKÇEK'E KEDİLİ GÖNDERME

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, selefi Melih Gökçek'e sosyal medya hesabından paylaştığı kedili video ile göndermede bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Başkent'te Sokak Hayvanları Çalıştayı düzenlendi. Sosyal medyada ise çalıştay ile ilgili bir video paylaşan paylaşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, selefi Melih Gökçek'e göndermede bulundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Gökçek'ten, Yavaş:, 3, Aydan, Beri, Ne, Yaptın?,
Yorumlar
Haber Yazılımı