Haber Detayı
10 Aralık 2013 - Salı 10:50
 
Gökçek Altındağ’lı Gençlerle Bir Araya Geldi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ak Parti Altındağ Gençlik Kolları ile yemekte bir araya geldi.
Altındağ Haberi
Gökçek Altındağ’lı Gençlerle Bir Araya Geldi

Melih Gökçek, Ak Parti Altındağ Gençlik Kolları Başkanı Harun Yurtoğlu ve Gençlik Kollarının olduğu toplantıda gençlerle siyasi tecrübelerini paylaştı.

Yaklaşan Yerel Seçimler öncesi birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Gökçek, Ankara'da kendisine Mustafa Sarıgül’ü rakip olarak görmek istediğini belirtti.

 Başkan Gökçek yemekte Gezi Parkı eylemlerine de değindi.  Gezi parkı eylemlerinde  simit büfelerini yakan, engelli asansörlerini parçalayan bir zihniyetin hangi yüzle seçimlerde bu milletin karşısına çıkıp oy isteyeceklerini merak ettiğini söyledi.

Altındağ Gençlik Kolları Başkanı Harun Yurtoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e göreve geldikleri günden bugüne teşkilat olarak neler yaptıklarını ve neler yapmayı planladıklarını kısa bir sunumla aktardı.

.
Harun Yurtoglu sunumunda Başkan Gökçek’e ithafen "Sizinle değişen ve gelişen Ankara'nın, sizinle büyüyen gençleriyiz, Bundan sonrada Altındağ’da da evlatlarınız olduğunuzu bilmenizi istiyoruz "dedi.

Gecenin sonunda  Altındağ Gençlik Kolları Teşkilatı Başkan Gökçek'e günün anısına bir hediye takdim etti.

Altındağ Gençleriyle bir araya gelmekten mutlu olduğunu ifade eden Gökçek, Altındağ İlçe Teşkilatına ve Gençlik Kolları’na teşekkür etti.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Ankara, Büyükşehir, Belediye, Başkanı, Melih, Gökçek, , Ak, Parti, Altındağ, Gen
Yorumlar
Haber Yazılımı