Haber Detayı
14 Haziran 2018 - Perşembe 21:31
 
Gölbaşı-İncek'e Kültür Merkezi Yapıldı
Gölbaşı Belediyesi’nin “Her Mahalleye Kültür Merkezi” projesi kapsamında İncek’e inşaa ettiği “İncek Kültür Merkezi” iftar programıyla hizmete açıldı.
Gölbaşı Haberi
Gölbaşı-İncek'e Kültür Merkezi Yapıldı

İncek Kültür Merkezi’nin açılışına Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın yanı sıra Eski Meclis Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, mahalle muhtarları ve pek çok sayıda vatandaş katıldı.

İncek Kültür Merkezi’nin açılış programında konuşan Cemil Çiçek İncek Kültür Merkezi’nin hayırlı olması temennisinde bulunarak vatandaşların Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Konuşmasında 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Çiçek, ‘Mümin’in feraseti keramete denktir’ derler.Bizim insanlarımızın belki hepsi üniversite mezunu değildir, yüksek lisans yapmamıştır. Ancak islamı benimsemek gibi feraseti vardır vallahi keramete denktir. Onun için ben bu milletin ferasetine güveniyoruz. Seçimlerde bu tavrını göstereceğine inanıyorum. Bu ülkenin hizmet siyasetine ihtiyacı var, kavgaya gürültüye değil.Sen ben kavgası bu topluma geçmişte bir şey kazandırmadı şimdi de kazandırmaz” şeklinde ifadelerde bulundu.

 

EMSALLERİ 0.30’DAN, 0.90’A ÇIKARDIK

 Gölbaşı’nın marka mahallesi olarak olan İncek’e yapılan hizmetlerin sadece Kültür Merkezi ile sınırlı olmadığını ifade eden Duruay, “İncek mahallemize yaptığımız en önemli hizmetlerden birisi de emsallerin 0.30’dan 0.90’a çıkarılmasıdır.Ayrıca halı sahımız ve çocuk parkını da açtık.Bütün bunları seçimden önce İncek’e söz vermiştik sözümü yerine getirmenin ve bu güzel hizmetlerle sizlerle buluşmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Gölbaşı-İncek'e, Kültür, Merkezi, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı