Haber Detayı
03 Şubat 2017 - Cuma 11:44
 
Gordion AVM'de Aşk Festivali Başlıyor
Aşk Festivali'ne Katılmak İsteyen Herkes Gordion AVM'ye Davetli!
Ankara Haberi
Gordion AVM'de Aşk Festivali Başlıyor

Avantajlı alışverişin adresi Gordion AVM, kazandıran ve eğlenceli bir etkinliğe daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 4-19 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Aşk Festivali ile tek seferde 200 TL'lik alışveriş yapan herkes sürpriz hediyeler kazanma fırsatını yakalayacak.

Ankara'nın gözdesi Gordion AVM, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken kazandıran ve eğlencesi bol bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 4-19 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Aşk Festivali ile ziyaretçiler birbirinden güzel ve renkli hediyeler kazanma fırsatı bulacak. Kurulacak 9 farklı stanttan her zevke uygun hediyelerini seçecek ziyaretçilerin festivale katılabilmesi için 4-12 Şubat tarihleri arasında aynı günde tek seferde 200 TL'lik alışveriş yapması gerekiyor.

Hediyelerini seçen ziyaretçiler festival alanı içerisinde bulunan 'Haykır Aşkını' kabinine girerek aşk sözcüklerini haykırma şansını da elde edecek. Kaydedeceği kısa videoyu gordiondaaskfestivalim.com adresine yükleyen katılımcılar arasından en fazla beğeniyi alan yarışmacı 1000 TL'lik Gordion Card kazanacak. İkinci ve üçüncü en fazla beğeniyi alan yarışmacılar ise sırasıyla 500 TL ve 250 TL yüklü Gordion Card kazanma şansını elde edecek. Sevgililer Günü'nde müzik ziyafeti Aşk Festivali'nde müzik ve eğlence de unutulmadı.

Festival kapsamında 14 Şubat Sevgililer Günü saat 17.00’de Meriç Çalışkan canlı performansıyla ziyaretçilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak. Festivalin kapanışı ise ünlü astrolog Zeynep Turan'la olacak. 17- 18 Şubat tarihinde en çok alışveriş yapan 20 kişinin yıldız haritasına 19 Şubat günü Zeynep Turan bakacak ve ziyaretçilerin geleceğine ışık tutacak.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Aşk, Festivaline, Katılmak, İsteyen, Herkes, Gordion, AVMye, Davetli
Yorumlar
Haber Yazılımı