Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 10:36
 
Güçlü Şenel: Hiç Kimse İşten Çıkarılmayacak
Millet İttifakı’nın Keçiören Belediye Başkan Adayı Güçlü Şenel, 31 Mart Yerel Seçimlerinde belediye başkanı seçilmesi durumunda hiç kimsenin işine son verilmeyeceğini açıkladı.
Keçiören Haberi
Güçlü Şenel: Hiç Kimse İşten Çıkarılmayacak

Şenel, “Belediyede çalışan işçi, memur, emekçi kardeşlerim içiniz rahat olsun. Doğru dürüst çalışan herkes başımızın tacıdır. Başkan olduğumda kimsenin ekmeği ile oynamayacağım. Allah ve kulları şahidim olsun ki bu söz Güçlü Şenel sözüdür” dedi.
Seçim takviminde son on güne girerken Şenel, tüm hızıyla seçim çalışmalarını sürdürüyor. Şenel, dün de Keçiören Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyaret öncesinde seçim otobüsünden belediye çalışanlarına seslenen Şenel, şunları kaydetti:


“İYİLER İSTESELER DE KÖTÜLÜK YAPAMAZ”
“Belediyede çalışan işçi, memur, emekçi kardeşlerim içiniz rahat olsun. Martın sonu bahar olacak. İyiler isteseler de kötülük yapamazlar. Doğru dürüst çalışan herkes başımızın tacıdır. Başkan olduğumda kimsenin ekmeği ile oynamayacağım. Allah ve kulları şahidim olsun ki bu söz Güçlü Şenel sözüdür. Keçiören’e Güçlü gelecek ve belediyeyi yine sizlerle beraber yönetmeye devam edeceğim.”


“YİNE HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ ”
Şenel, ardından belediye binasına girerek tek tek çalışanlar ile tokalaştı. Katları dolaşan Şenel, personele, “Endişelenmeyin zalim değiliz ve kimsenin ekmeği ile uğraşacak halimiz yok. Ekmekle, işle uğraşan şerefsizdir, namussuzdur. İnşallah 1 Nisan’da geleceğiz ve yine hep beraber çalışacağız” dedi.


“GÜÇLÜ BAŞKANIMA GÜÇLÜ DESTEK BEKLİYORUZ”
Şenel Haymanalılar Gecesi’nde ise TBMM Başkanvekili Levent Gök ile bir araya geldi. Gök, gecede, “Keçiören’de yaşayan tüm vatandaşlarımızdan Güçlü Başkanıma adı gibi güçlü bir destek bekliyoruz” dedi.
“PAZARCI ÇOCUĞUYUM”
Şenel, ise gecede şöyle konuştu:
“Seçildiğim zaman Keçiören’i A Takımı ile değil beyin takımı ile yöneteceğim. Rakibim daha şimdiden pazarcının tezgâhına tekme atıyor. Tezgâha tekme atmak demek pazarcının ekmeğine tekme atmak demektir. Ben de pazarcı çocuğuyum. Pazarcı ile kamyoncu ile çok uğraşıyorlar. Buna son verme zamanı geldi. Bu zulme son vermek için sizden destek istiyorum.


“TÜRK TOPLUMU MAZLUMUN YANINDADIR”
Anketlerde ben önde çıkmaya başlayınca bizim afiş ve bayraklarımızı kesmeye başladılar. Ancak korkunun ecele faydası yok. Bu seçimi biz alacağız. Onlar seçim bayraklarını devlet imkânı ile asıyor. Biz tüm masrafları cebimizden karşılıyoruz. Bayraklarımızı gönüllüler gidip asıyor. Parayı geçtim emeğe yazık. Vatandaşlarımız olanı biteni görsün diye yırtılmış pankartları bilerek toplamıyoruz.  Allah ve Türk toplumu mazlumun yanındadır.”


MİNİK TORUNDAN DEDEYE DESTEK
Şenel, ayrıca eşi Neşe Şenel ile birlikte Keçiören Mansur Yavaş Gönüllüleri Merkezi’nde gerçekleştirilen kadınlar toplantısına katıldı. Etkinlikte minik torunu Defne Şenel de dedesine destek verdi. Toplantıda Millet İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ın eşi Nursen Yavaş da hazır bulundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Güçlü, Şenel:, Hiç, Kimse, İşten, Çıkarılmayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı