Haber Detayı
31 Mart 2020 - Salı 23:15
 
Hakan Akçam: Salgın Bittiğinde Gayrimenkul Satışları Patlar
Etimesgut Emlak Müşavirliği Derneği Başkanı Hakan Akçam, şu anda Dünyayı ve ülkemizi tehdit eden koronavirus salgınının sona ermesinin ardından emlak sektöründe yaşanabilecekleri dile getirdi.
Ekonomi Haberi
Hakan Akçam: Salgın Bittiğinde Gayrimenkul Satışları Patlar

Etimesgut Emlak Müşavirliği Derneği Başkanı ve Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası yönetim kurulu üyesi Hakan Akçam, konuyla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 “Türkiye’de ekonominim can damarı olan gayrimenkül sektörü; Koronavirüs süreciyle ortaya çıkan belirsizliğin satışlarını nasıl etkileyeceğini, tüketici davranışlarının ne yönde etkileneceğinin kaygısı yaşanırken benim kanaatimce ve sektörde öncülük eden STK. yöneticileri ve Emlak Danışmanlarının ortak kanısı, koronavirüs pandemisinin bitmesiyle beraber ertelenen talebin de etkisiyle her türlü gayrimenkul satışının patlayacağı yönünde.

Konut kredi Faiz Oranlarının düşük olduğu bir dönemdeyiz , bu şekilde devam eder veya oranlarda düşüş olması durumda kesinlikle satışlar patlayacaktır... Bir An önce Bu virüs ün Ülkemizden ve Tüm Dünyadan Gitmesi Duasıyla..!”

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Hakan, Akçam:, Salgın, Bittiğinde, Gayrimenkul, Satışları, Patlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı