Haber Detayı
28 Haziran 2018 - Perşembe 22:06
 
Halil Şahingöz, 24 Haziran Seçimlerini Değerlendirdi
MHP ETİMESGUT İLÇE BAŞKANI HALİL ŞAHİNGÖZ : Mücadele ve Çalışma Azmimiz Yerel Seçimler de de Devam Edecektir.
Etimesgut Haberi
Halil Şahingöz, 24 Haziran Seçimlerini Değerlendirdi

MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz, 24 Haziran Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerini gazetemize değerlendirdi. Şahingöz, yaptığı açıklamasında Etimesgut'un Cumhur İttifakı ile taçlandığını belirtirken MHP olarak hedeflerinin ve çalışma azminin, önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimlerde de devam edeceğini kaydetti.
Şahingöz, şu açıklamalarda bulundu:

"24 Haziran 2018 de yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27.ci Dönem Milletvekili seçimlerinde yüksek katılımla ,sandığa giderek vatandaşlık görevini yerine getiren Etimesgut’lu seçmenlerimize , MHP Etimesgut İlçe Başkanı olarak kendim ve teşkilatım adına müteşekkirim.

Saha çalışmalarımız esnasında bizlerle birlikte Etimesgut’u karış karış gezerek herkesin elini sıkıp “Cumhur İttifakı” için oy talep eden Ankara 3.Bölge Milletvekili Adaylarımıza şükranlarımızı sunarken seçim sonucunda Milliyetci Hareket Partisi’ni TBMM’de temsil etme yetkisini kazananları da tek tek tebrik ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Etimesgut İlçe Teşkilatı Mensuplarına, Mahalle sorumlularımıza, okul başkanlarımıza,sandık kurulu üyelerimize, müşahitlerimize ,maddi manevi her türlü desteğiyle yanımızda olan ülküdaşlarımıza, teşekkür ediyorum.

24 Haziran seçim sonuçlarıyla “Cumhur İttifakı’ nın Zaferi” ni yaşamaktayız. Etimesgut’lu vatandaşlarımızın iradesi sandıkta tecelli etmiştir buna saygımız kesindir.

Ülkemiz bu andan itibaren yeni bir hükümet sistemine geçmiştir.Sayın Recep Tayyip Erdoğan yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı seçilmiştir..Milliyetçi Hareket Partisi Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında tavizsiz durmuştur.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde , Milliyetci Hareket Partisi bütün engelleri aşarak, TBMM’de temsil edilme imkanına kavuşmuştur.

Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” kararlılığımızdan asla taviz vermeden mücadele eden tüm ülküdaşlarımızla omuz omuza mücadele ve çalışma azmimiz önümüzde ki yerel seçimlerde de devam edecektir.

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ Bey başta olmak üzere Genel Merkezimiz ve İl Başkanlığımızın tüm direktif ve politikaları bizim de MHP Etimesgut İlçe Teşkilatı olarak rehberimiz olacaktır.

Bizlerle beraber elini taşın altına koyan Ülkücü tavrından ,Milliyetci Hareket Parti’li duruşundan taviz vermeyen herkesi kucaklayarak , davamız için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Üç Hilal sancağını Etimesgut’ta yere düşürmeyenlere , bu kutlu davanın yeniden Etimesgut’ta yerel iktidara taşınması için gayret edecek herkese şimdiden teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Ne Mutlu Türküm Diyene."

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Halil, Şahingöz,, 24, Haziran, Seçimlerini, Değerlendirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı