Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 01:38
 
Halil Şahingöz: Etimesgut'ta MHP'nin İktidarı Devam Edecek
MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz, liderlerin son yaptığı açıklamalar sonrası yerelde ittifak yapılmamasına rağmen “MHP’nin Etimesgut’taki YEREL İKTİDARI DEVAM EDECEK” açıklamasında bulundu ve seçimleri yine kazanacaklarını söyledi.
Etimesgut Haberi
Halil Şahingöz: Etimesgut'ta MHP'nin İktidarı Devam Edecek

MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz ile yerel seçimlerde İTTİFAK olmaması üzerine görüştük. Şahingöz, ittifakın olup olmamasının Etimesgut için sonucu değiştirmeyeceğini ifade ederken “Yerel iktidarımız devam edecek” dedi. Şahingöz, gazetemize şunları söyledi:
 
    “Son günlerde gündemi meşgul eden AK Parti ve MHP’nin yerel seçimlerde ittifak arayışı olumsuz sonuçlandı. Her iki partinin Genel Başkanlarının grup toplantılarında yapmış oldukları açıklamalar ile herkesin kendi adaylarıyla seçime gireceği kamuoyu ile paylaşıldı. Bu gelişme bazı seçim bölgelerinde havayı değiştirse de Etimesgut için hiç bir şey değişmeyecektir.
 
    DEMİREL’E GÜVENİYORUZ
 
    Çünkü Etimesgut’ta hizmetleri ve çalışmalarıyla projeleri ve kente kazandırdıklarıyla gönülleri fethetmiş mevcut bir belediye başkanı var. Üstelik MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından 31 Ağustos’ta Belediyemiz tarafından düenlen Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali açılışındaki teşriflerinde bizzat yeniden aday gösterildi.
   Biz; tüm Etimesgutlular ve MHP Etimesgut İlçe Teşkilatı olarak Belediye Başkanımız ve adayımız Enver Demirel’i takdir ediyor ve kendisine güveniyoruz. 
    Elbette yerel seçimlerde herhangi bir ittifak çalışması yapılacak olsa, seçim çalışmalarımızı ona göre yürütecektik. Ama zaten mevcut durumumuz, hazırlıklarımız ve çalışmalarımız önümüzdeki yerel seçimlerde Etimesgut’ta iktidarımızın devam üzerineydi. İlçe Başkanlığı olarak çalışmalarımızı bu yönde yaptık ve Etimesgut’umuzda seçimi tekrar kazanacağız.
    Etimesgut Belediye Başkanımız Sayın Enver Demirel’de 3. dönem yapmış olduğu Belediye Başkanlığı sürecinde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar, gösterdiği performans, ekibi ve kendi tecrübesiyle zirvededir. Bunu MHP, Etimesgutlular ve Ankaralılar bilmektedir. Bizlere de Belediye Başkanımız ve adayımız Sayın Enver Demirel ile övünmek, takım arkadaşı olmak ve başarısını tüm kamuoyuyla paylaşmak, gurur duymak düşüyor.
 
BAYRAĞI YERE DÜŞÜRMEYECEĞİZ
 
   MHP Etimesgut İlçe Teşkilatı olarak bu başarının devamını sürdürmek için gereken çalışmaları eksiksiz, zamamında ve inançla, azimle yaparak Belediye Başkanımıza destek olmak, çok çalışmak bayrağı yere düşürmemek için gayret etmek gerekiyor.
    Çok şükür MHP Etimesgut İlçe Başkanı olarak şahsım ve tüm dava arkadaşlarımla bu bilinçle bu çalışma azmi ve inancıyla önümüzdeki yerel seçimlere giriyoruz. Pek tabii ki inşallah zafer yine Milliyetçi Hareket’in olacaktır. Biz; Etimesgut’ta genel seçimde hangi partiye oy vermiş olursa olsun herkesin oyuna talibiz. Partimizden her ne sebepten dolayı olursa olsun ayrılan arkadaşlarımızı tekrar partimize davet ediyor, Etimesgutlu hemşerilerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyorum”
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Halil, Şahingöz:, Etimesgut'ta, MHP'nin, İktidarı, Devam, Edecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı