Haber Detayı
25 Ekim 2013 - Cuma 01:44
 
Hasan Efe, Yenimahalle'den Aday Adayı
AK Parti’nin Yenimahalle Belediye Başkan aday adayı Prof. Dr. Hasan Efe, iddialı projelerle geliyor.
Yenimahalle Haberi
Hasan Efe, Yenimahalle'den Aday Adayı

Prof. Dr. Hasan Efe,  Yenimahalle Belediye Başkan aday adaylığını AK Parti Yenimahalle Teşkilatı ve Genel Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma törenlerine katılarak açıkladı. “Gerçek Hizmet” sloganıyla yola çıkan Prof. Dr. Hasan Efe, ilçe çapında yoğun bir seçim kampanyası yürütüyor.

1967 yılından bu yana Yenimahalle’de yaşadığını, Yenimahalle’yi ve sorunlarını yakından bildiğini vurgulayan Efe, “Marka ilçe oluşturma, imar, kentsel dönüşüm, altyapı, işsizlik, trafik, spor, eğitim, kültür ve halk sağlığına destek” gibi temel konularda sürpriz projeleri bulunduğunu bildirdi. Çalışmalarını, üniversite ve belediye çevrelerinden oluşan güçlü bir ekiple yürüttüğünü belirten Hasan Efe, projelerini yakında bir basın toplantısı düzenleyerek kamuoyu ile paylaşacağını açıkladı.

Hasan Efe,  çalışmalarını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Biz bu millete efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya geldik.” sözü ışığında yürüteceğini de sözlerine ekledi.

Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi öğretim üyesi olan Prof. Dr. Hasan Efe, 1955 Ankara Kızılcahamam doğumlu.  Evli ve 3 çocuk babası Efe, İngilizce ve Japonca biliyor. Hasan Efe, 53. Hükümet döneminde Devlet Bakanı Cemil Çicek’in basın danışmanlığı görevini de yürüttü.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti’nin, Yenimahalle, Belediye, Başkan, aday, adayı, Prof, Dr, Hasan, Efe,
Yorumlar
Haber Yazılımı