Haber Detayı
14 Mayıs 2013 - Salı 00:00
 
Hasanoğlan'da Şiir ve Müzik Birarada
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Hasanoğlan Kız Teknik ve Meslek Lisesini ziyaret ederek, öğrenciler tarafından hazırlanan “Şiir ve Müzik Bir Arada” adlı dinletiye katıldı.
Ankara Haberi
Hasanoğlan'da Şiir ve Müzik Birarada

Öğrencilerden Duygulandıran Şiirler

 

Okul öğretmenleri Handan Senem ve Hatice İnci tarafından hazırlanan öğrenciler, şiirlerini müzik eşliğinde katılımcılara aktardılar. Her yıl geleneksel olarak öğrenciler tarafından seslendirilen dinletide,müzik eşliğinde okunan şiirler duygusal anlar yaşattı.

 

Başkan Gazi Şahin; “ Şiirler; duyguları en güzel şekilde ifade etme şeklidir”

 

Öğrencileri tebrik ederek, dinletiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gazi Şahin; “ Şiirler; duyguları en güzel şekilde ifade etme şeklidir. Sizlerde şiirleri en güzel şekilde bizlere aktardınız. Sizleri tebrik ediyorum” dedi.

 

Başkan Gazi Şahin’e Teşekkür

 

Dinletinin son kısmında okul Müdürü Hikmet Ulutaş’ın seslendirdiği “ Elli Yaş” şiiri de ayakta alkışlandı. Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e katılımlarından dolayı teşekkür eden Müdür Ulutaş; “ Her zaman olduğu gibi yine bizlerin yanında olarak bizlere büyük bir güç veren Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Elmadağ, Belediye, Başkanı, Gazi, Şahin, Hasanoğlan, Kız, Teknik, Meslek, Lisesi
Yorumlar
Haber Yazılımı