Haber Detayı
30 Mayıs 2013 - Perşembe 23:43
 
Hüseyin Günay, Pursaklar'dan A. Adayı
Pursaklar ve Ankara Büyükşehir Belediye meclis üyesi Hüseyin Günay MHP Pursaklar Belediye Başkan Aday adaylığını açıkladı.
Siyaset Haberi
Hüseyin Günay, Pursaklar'dan A. Adayı

29 Mayıs istanbul’un Fetih yıldönümünde aday adaylığı resmi başvurusunu MHP Pursaklar ilçe teşkilatına yapan Günay adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Günay  "Tarihimizde bu günün önemi büyüktür. Bugün Pursaklarımız içinde önemli bir gündür. Pursaklar Belediye Başkan Adaylığı için ilçe teşkilatımıza resmi başvurumuzu yaptık. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Pursaklar’a hizmet yarışında bizde varız. Çağ kapatıp çağ açan genç kumandan Fatih Sultan Mehmet Han’ın inancı,  cesareti , azmi ve kararlılığı ile yola çıkıyoruz. Biz toprakları değil gönülleri feth etmeye gidiyoruz diyen İstanbul’un fatihi  Fatih Sultan Mehmet Han’ın düşünce ikliminden besleniyor, biz de  Pursaklarlı hemşerilerimizin gönüllerine talip oluyoruz. Hedefimiz Pursaklar’ı marka şehir yapmaktır Pursaklar’ın öz geleceğini oluşturmaktır. Bugün çıkmış olduğumuz bu hayırlı yolda iktidarın asıl sahibi olan Pursaklarlı hemşerilerimizden görev talebimiz vardır.

Pursaklar’ı tanıyoruz. Pursaklar’ın sorunlarını biliyoruz. Sorunları gidermeye yönelik çözüm önerilerimiz hazır.Mevcut belediye yönetimimiz Pursaklarlı hemşehrilerimizi umutsuzluğa, ayrımcılığa, adaletsizliğe mahkum etmiştir. İmar değil ikbal peşinde koşulmuştur. Belediye kibir Gurur VeEnaniyetleyönetilmektedir.Ortak aklın olmayışı hataları beraberinde getirmiştir. Pursaklar zaman kaybetmektedir.Buna dur demenin vakti saati gelmiştir.

Belediye Meclis üyeliği görevim süresince Pursaklar ilçemiz başta olmak üzere Ankaralı hemşerilerimize hizmet etme gayretinde olduk. Seçimlerde bize oy vermeyen seçmenimizin bize muhalefet görevini verdiğini düşünerek onların da temsilcisi olduğumuzu  unutmadık. Gazeteci kimliğim ile bölgemin sorunlarını ve çözüm önerilerini kamuoyu ile paylaştık. Pursaklarımızın önceliğini  her şeyin üstünde tuttuk. Hizmetin sadece iktidar partisine ait olmadığını, muhalefet olarak da Pursaklar’a hizmet edilebileceğini şahsım ve teşkilatım olarak tüm Ankaralıya gösterdik. Bugün Pursakların hakkı olan hizmeti hakça dağıtmaya, gönüllerde yer  etmeye talibiz." dedi.

Pursaklar ilçe başkanı Süleyman Tamkoç’da,  Günay’ın Belediye başkan  aday adaylığının hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Pursaklar, Ankara, Büyükşehir, Belediye, meclis, üyesi, Hüseyin, Günay, MHP, Pur
Yorumlar
Haber Yazılımı