Haber Detayı
16 Şubat 2020 - Pazar 22:33
 
İYİ Parti, Sincan'da Ali Göven İle Devam Dedi
İYİ Parti Sincan İlçe 2. Olağan Kongresinde tek aday olan mevcut İlçe Başkanı Ali Göven, bütün delegelerin oylarıyla yeniden başkan seçildi.
Sincan Haberi
İYİ Parti, Sincan'da Ali Göven İle Devam Dedi

İYİ Parti Sincan İlçe Teşkilatı 2. Olağan Kongresi, bugün Rüstem Altunbaş Konferans Salonu'nda çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleştirildi. Mevcut İlçe Başkanı Ali Göven'in tek aday olarak girdiği başkanlık seçiminde, tüm delegelerin oyunu alan Ali Göven yeniden İlçe Başkanlığına seçildi.
 
Divan Başkanlığını eski Milletvekili ve yerel seçimlerde İYİ Parti Sincan Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Arslan yaparken kongrede İlçe Başkanı Ali Göven ile İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk birer konuşma yaptı. Ali Göven, yaptığı konuşmasında "Kurulamaz, başarılı olamaz denilen partimiz, yerel seçimlerde Sincan'ın kaderini belirlemiş, Belediye Meclisi'nin aritmetiğini değiştirmiştir. Dün olduğu gibi yarın da bıkmadan, yılmadan çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
 
Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk ise yaptığı konuşmasında  “Seçime giremez dediler girdik, hiç bir baskıya boyun eğmedik,Allah’tan başka kimseden korkmadık korkmayız.Kongresini yaptığımız Sincan ilçemiz üye kayıtında Türkiye 6.ıncısı bir ilçemizdir kendisini tebrik ediyorum” dedi
 
İYİ Patinin üye sayısının 270 bini geçtiğini belirten Öztürk, "Ankara olarak üye sayımız il kongresinde 40 bine çıkacak “ diye konuştu. Kongreye Yenimahalle, Polatlı, Pursaklar, ilçe Başkanları, Belediye Meclis üyeleri ve Sincan’da bulunan Oda dernek yetkileri ile muhtarları da katıldı.. Öte yandan SP Sincan İlçe Başkanı Nevzat Açıkgöz ile Gelecek Partisi Sincan İlçe Başkanı olan Fuat Akkan'da kongreye katılanlar arasındaydı..
 
Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: İYİ, Parti,, Sincan'da, Ali, Göven, İle, Devam, Dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı