Haber Detayı
21 Eylül 2018 - Cuma 12:18
 
Jaguar, Ankara'yı Elektriklendiriyor
Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk SUV’u I-PACE, Ankara’daki Jaguar Electric Zone’da tanıtılıyor.
Ekonomi Haberi
Jaguar, Ankara'yı Elektriklendiriyor

20-26 Eylül tarihleri arasında Bilkent Station’da yer alacak Jaguar Electric Zone, Jaguar I-PACE’i tanıtırken elektrikli araç dünyası hakkında bilgi vermeyi hedefliyor. Otomobil tutkunları aynı zamanda randevu alarak Jaguar I-PACE’i test edebiliyor.

 

Jaguar’ın 470 km’ye ulaşan menziliyle sektörde standartları değiştiren tamamen elektrikli, performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE, Ankara’daki Bilkent Station’da kurulan konsept pop-up showroom “Jaguar Electric Zone”da 20-26 Eylül tarihleri arasında meraklılarıyla buluşuyor. Tamamen Elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, First Edition donanım paketine özel olarak sunulan Photon Red renk seçeneğiyle, 10.00-22.00 saatleri arasında randevu alınarak test edilebiliyor.

 

Güçlü spor otomobil performansı ve beş koltuklu SUV rahatlığını bir araya getiren tamamen elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, dört çeker özelliği ve yükselebilen süspansiyonları sayesinde asfalt yolların dışında da performans sergileyebiliyor. 400 BG güç sağlayan elektrikli motoru ile 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor ve bunu sessiz bir şekilde sağlıyor. Yeni Jaguar I-PACE’i yakından tanıma imkanının sunulduğu ve elektrikli araç dünyasıyla ilgili soruların cevap bulduğu Jaguar Electric Zone’da, ön satış işlemleri ve test sürüşü de gerçekleştiriliyor.

 

Yeni Jaguar I-PACE’i test etmek isteyen otomobil tutkunları www.jaguar-turkiye.com/bilkent adresinden kayıt yaptırarak randevu alabiliyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Jaguar,, Ankara'yı, Elektriklendiriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı