Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 02:27
 
Karabük Valisi Fuat Gürel, Etimesgut'a Veda Etti
Karabük Valiliği'ne atanan Etimesgut Kaymakamı Fuat Gürel için veda programı düzenlendi.
Etimesgut Haberi
Karabük Valisi Fuat Gürel, Etimesgut'a Veda Etti

Grand Park Salonu'nda düzenlenen programa Karabük Valisi olan Fuat Gürel, Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Başsavcı Ahmet Akça, Etimesgut İlçe Emniyet Müdürü Nail Akça, Etimesgut Müftüsü Yunus Can, kurum amirleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.

Vali Gürel, Etimesgut'tan güzel hatıralarla ayrıldığını belirterek, "Her kaymakamın gönlünden valilik geçer. Benim için sürpriz oldu. Bir yandan mutluyum bir yandan da Etimesgut'tan ayrılacağım için üzgünüm. Etimesgut'ta güzel hizmetler yaptığımızı düşünüyorum. Çok güzel hatıralarla Etimesgut'tan ayrılıyorum. Görev süresince beraber çalıştığım herkese çok teşekkür ederim" dedi.

Kaymakam Gürel'e veda toplantısında konuşan Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, makamların gelip geçici olduğunu ifade ederek, "Etimesgut 1990 yılında ilçe oldu. İlk kaymakam bey hariç bütün kaymakamlarımızla çalışma imkanı buldum. Bazıları görevini tamamladı ve sessiz sedasız gittiler. Fuat Bey, gerçekten Etimesgut için çalışan, halkla iç içe olan bir kaymakamımızdı. Etimesgut'ta güzel izler bırakmıştır. Hep iyi hatırlanacaktır. Kendilerine hizmetleri için çok teşekkür ediyorum ve yeni görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Başkan Demirel ve diğer kurum müdürleri, Kaymakam Gürel'e çeşitli hediyeler takdim ederek, Etimesgut'tan uğurladılar.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Karabük, Valisi, Fuat, Gürel,, Etimesgut'a, Veda, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı