Haber Detayı
06 Temmuz 2015 - Pazartesi 00:37
 
Kazan'da, MHP'den AK Parti'ye Yeni Katılımlar
Ankara’nın Kazan İlçesi’nde Ak Parti’ye yeni katılanlar için ilçe teşkilatında tören düzenlendi.
Siyaset Haberi
Kazan'da, MHP'den AK Parti'ye Yeni Katılımlar

MHP Üyesi olan ve yaşları 21 ile 35 arası değişen 10 kişi partilerinden istifa ederek AK Parti rozetleri taktı. Rozetleri Ak Partili Belediye Başkanı Lokman Ertürk, İlçe Başkanı Ali Yıldıztepe ve Gençlik Kolları Başkanı Şirvan Karaca birlikte taktı. Kazan’a ilk geldiklerinde MHP’ye kayıt oldukları öğrenilen yeni Ak Partililerin Türkiye ve Kazan’daki gelişmeleri göz önünde bulundurarak Ak Parti’ye geçtikleri öğrenildi.

Ertürk, törende yaptığı konuşmada “Türkiye adeta bir ateş çemberi içinde. Bu sorunları aşacak olan AK Parti’dir.  AK Parti,  yeni katılımlarla yoluna güçlenerek devam edecek. Çıktığımız yolda Allah  yolumuzu AK ve aydınlık eylesin” dedi.

Grup adına konuşan Adnan Kızıl “Türkiye’nin birlik ve beraberliğini en iyi temsil eden Ak Parti’dir. Türkiye’nin bölgesinde güçlü bir ülke olması için Ak Parti haricinde başka çare görmüyoruz.  Ayrıca aramızda 10 yıldan fazla Kazan’da ikamet eden var. Ak Partili bir belediye sayesinde Kazan’ın nerelere geldiğini gördük. Başka partiden arkadaşların da ellerini vicdanına koyup çevrelerine baktıklarında Türkiye için doğru partiyi göreceklerine inanıyorum” dedi.

Ali Rıza Tek, Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Adana’dan ramazan sonrası da partiye katılımların artacağını ifade etti. Ak Parti’ye katılan 10 kişinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin memleketi Osmaniye’den olması dikkat çekti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara’nın, Kazan, İlçesi’nde, Ak, Parti’ye, yeni, katılanlar, için, ilçe, teşki
Yorumlar
Haber Yazılımı