Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 21:36
 
Keçiören AK Parti'de Satranç Oyunu Sürüyor
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, yerel seçimlerde oğlu Osman Gökçek'in Keçiören Belediyesi için aday gösterilmesini istediği iddia edilmişti.
Keçiören Haberi
Keçiören AK Parti'de Satranç Oyunu Sürüyor

Bugün bir kulis bilgisi daha geldi; AK Parti'nin Keçiören'den Turgut Altınok'u aday göstereceğinin neredeyse kesinleşmesi üzerine Melih Gökçek tekrar ağırlığını koydu.

CNNTurk'de yeralan habere göre; Posta gazetesi yazarı Murat Çelik bugünkü köşesinde, 28 Kasım 2018 tarihinde Ankara'da AK Parti'de yönetim kademesine yakın, etkili bir ismin, Osman Gökçek ile buluştuğunu, bir buçuk saat süren yemek sonrası kulislere; AK Parti'nin Keçiören'den Turgut Altınok'u aday göstereceğinin neredeyse kesinleşmesi üzerine Melih Gökçek'in tekrar ağırlığını koyduğu bilgisinin yayıldığını yazdı.

Çelik şu soruları sordu: AK Parti Keçiören için Gökçek'i tercih ederse, Turgut Altınok'un karşı hamlesi ne olur?, Bu durumda Altınok, kızının Genel İdare Kurulu üyesi olduğu İYİ Parti'den aday olur mu?, Yani Keçiören'de bir 'Gökçek- Altınok yarışı' ortaya çıkar mı?, Ve bu durum Ankara'da seçimin dengelerini nasıl etkiler?

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, AK, Parti'de, Satranç, Oyunu, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı