Haber Detayı
19 Aralık 2017 - Salı 19:54
 
Keçiören Belediyesi'nden Emniyet Müdürlüğü'ne Araç Desteği
Keçiören Belediyesi'nin Keçiören'in güvenliği ve huzuru için çalışan İlçe Emniyet Müdürlüğüne araç desteğinde bulunduğu törene Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da katıldı.
Keçiören Haberi
Keçiören Belediyesi'nden Emniyet Müdürlüğü'ne Araç Desteği

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut ve İlçe Emniyet Müdürü Arif Hakan Tandoğan tarafından imzalanan protokolle 2017 model 6 adet binek araç İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi. Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut Başkan Ak'a plaket vererek araç desteğinden ötürü teşekkür etti.

Yeni araçların Keçiören'e hayırlı olmasını dileyen Başkan Ak, "Keçiören Türkiye’nin en kalabalık ilçeleri arasında yer alıyor. İlçemizin güvenlik ve asayişini sağlamak için 24 saat görev başında olan güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum. Biz de her zaman güvenlik güçlerimizin yanındayız. Araç desteğimizle hizmet kalitesini daha da artırmayı amaçlıyoruz. İlçe Emniyet Müdürlüğümüzle zaman zaman ortak çalışmalar yapıyor, birlikte ilçenin asayişine yönelik "huzur operasyonları" gerçekleştiriyoruz.  Her şey Keçiören için..." diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Belediyesi'nden, Emniyet, Müdürlüğü'ne, Araç, Desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı