Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 12:23
 
Keçiören Belediyesi'nden Mezarlıklara Bayram Temizliği
Keçiören Belediyesi, Ramazan bayramı öncesinde ilçede bulunan mezarlıklarda genel temizlik ve bakım çalışması yaptı.
Keçiören Haberi
Keçiören Belediyesi'nden Mezarlıklara Bayram Temizliği

Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Arife gününde ve bayram boyunca ilan edilen sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle mezarlıklarımız ziyaret edilemeyecek. Ancak mezarlıklarımızdaki rutin temizlik çalışmalarımızı daha detaylı yaparak bayram sonrasında kabir ziyaretinde bulunacak olan vatandaşımıza daha temiz bir ortam oluşturduk” dedi.

Koronavirüs(kovid-19) salgını nedeniyle arife günü ve bayram boyunca ilan edilen 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte vatandaşların büyük çoğunluğu kabir ziyaretlerini bayram sonrasına bıraktı. Bu kapsamda vatandaşın yoğun olarak ziyaret etmesi beklenen mezarlıklarda Keçiören Belediyesi tarafından bakım ve temizlik çalışması yürütüldü.  

OTLAR BİÇİLDİ, ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPILDI

Başkan Turgut Altınok, mezarlıklardaki temizlik çalışmaları kapsamında otların biçildiğini ve etraftaki çöplerin toplanarak çevre temizliği çalışmalarının detaylı bir şekilde gerçekleştirildiğini belirtti. Altınok, yapılan bakım ve onarım çalışmalarından sonra mezarlıkların vatandaşların ziyaretlerini daha rahat ve huzurlu bir ortamda yapabilmeleri için güzel bir görünüme kavuştuğunu kaydetti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Belediyesi'nden, Mezarlıklara, Bayram, Temizliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı